☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev
1
3967
3968
3969
3970
3971
4030
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 552169
Replies: 40291
Track Topic
zALC
Member
Posts: 40,974
Joined: Dec 11 2007
Gold
:
34,442.64
#39681
Jul 25 2013 07:46am
Quote (1970 @ Jul 25 2013 01:22pm)
buty 2 filozofery 3 hogi i można było farmić do 30 minuty
Quote (CoD_id @ Jul 25 2013 01:04pm)
Ja pamietam j4 na topa buty 4 x hog i filozofer huehue
gp i 5 x to gowno do krytykow
1970
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold
:
0.01
#39682
Jul 25 2013 07:50am
Quote (zALC @ 25 Jul 2013 15:46)
gp i 5 x to gowno do krytykow
nochybanie
Sahin
Member
Posts: 10,266
Joined: Jan 5 2009
Gold
:
0.00
#39683
Jul 25 2013 07:57am
serio wyrzucają bulwark?:( ogladalem zapowiedz patcha i chyba nie wyczaiłem nic takiego:(
Pokor
Member
Posts: 12,155
Joined: Feb 9 2009
Gold
:
76,620.70
#39684
Jul 25 2013 08:08am
Quote (Sahin @ Jul 25 2013 03:57pm)
serio wyrzucają bulwark?:( ogladalem zapowiedz patcha i chyba nie wyczaiłem nic takiego:(
pacz nołtsy są? jak tak to iso link.
Saskey
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold
:
0.10
Warn: 50%
#39685
Jul 25 2013 08:22am
wyrzucajo bulwark
TardekTJK
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold
:
0.00
Warn: 80%
#39686
Jul 25 2013 08:29am
Quote (Saskey @ Jul 25 2013 03:22pm)
wyrzucajo bulwark
calego aegisa wyrzucaja czy tylko bulwark? i co w zamian daja?
Pokor
Member
Posts: 12,155
Joined: Feb 9 2009
Gold
:
76,620.70
#39687
Jul 25 2013 08:40am
Quote (TardekTJK @ Jul 25 2013 04:29pm)
calego aegisa wyrzucaja czy tylko bulwark? i co w zamian daja?
słyszałem, ze z aegis ma sie robic teraz locketa
Unsatiable
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold
:
70.74
Warn: 10%
#39688
Jul 25 2013 08:48am
ikonka bulwark podoba mi sie najbardziej ze wszystkich
RavenN
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold
:
1.00
#39689
Jul 25 2013 08:49am
Quote (Pokor @ Jul 25 2013 04:40pm)
słyszałem, ze z aegis ma sie robic teraz locketa
Też to słyszałem.
ZoltySubmarine
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold
:
0.00
Warn: 50%
#39690
Jul 25 2013 08:51am
Quote (Pokor @ Jul 25 2013 04:40pm)
słyszałem, ze z aegis ma sie robic teraz locketa
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
3967
3968
3969
3970
3971
4030
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact