d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev1396439653966396739684030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,547
Joined: May 30 2007
Gold: 1,140.01
Jul 24 2013 02:35pm
Quote (1970 @ Jul 24 2013 08:31pm)
plat 1 duże osiągnięcie


no ja bym bral
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Jul 24 2013 03:07pm
plat 3 do duo eune any1?
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Jul 24 2013 11:31pm
bulwark wywalajo ;(
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Jul 25 2013 04:05am
Quote (Saskey @ Jul 25 2013 07:31am)
bulwark wywalajo ;(


i po co sie pozbywaja takiego fajnego itanzu :(
Member
Posts: 9,055
Joined: Aug 27 2009
Gold: 3,934.97
Jul 25 2013 04:08am
Quote (ZoltySubmarine @ Jul 25 2013 12:05pm)
i po co sie pozbywaja takiego fajnego itanzu :(


moja refleksja jest taka, ze riot wyrzuca/nerfi wszystko, co staje sie absolutnym core w celu zbalansowania rozgrywki i stworzenia wiekszej ilosci mozliwosci budowania postaci, komponowania druzyny itp.

imho chujowa filozofia, lepiej byloby stworzyc alternatywe dla bulwarka, ale riot wi lepij
Member
Posts: 10,266
Joined: Jan 5 2009
Gold: 0.00
Jul 25 2013 04:09am
Karmazynowa Riven czy Irelia Lotnik? help me :(
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Jul 25 2013 04:10am
Quote (ripp1337 @ Jul 25 2013 12:08pm)
moja refleksja jest taka, ze riot wyrzuca/nerfi wszystko, co staje sie absolutnym core w celu zbalansowania rozgrywki i stworzenia wiekszej ilosci mozliwosci budowania postaci, komponowania druzyny itp.

imho chujowa filozofia, lepiej byloby stworzyc alternatywe dla bulwarka, ale riot wi lepij


wszystko co jest albo malo popularne albo zbyt popularne zmieniaja/usuwaja "dla wiekszych mozliwosci wyboru", a uzyskuja sztywna mete i guwno, hameryka

Quote (Sahin @ Jul 25 2013 12:09pm)
Karmazynowa Riven czy Irelia Lotnik? help me :(


skin lepszy do irelii, ale graj i bierz skin riven

This post was edited by ZoltySubmarine on Jul 25 2013 04:11am
Member
Posts: 9,055
Joined: Aug 27 2009
Gold: 3,934.97
Jul 25 2013 04:12am
Quote (ZoltySubmarine @ Jul 25 2013 12:10pm)
wszystko co jest albo malo popularne albo zbyt popularne zmieniaja/usuwaja "dla wiekszych mozliwosci wyboru", a uzyskuja sztywna mete i guwno, hameryka


a czego sie spodziewac po grze, dla ktorej glownym targetem sa gimby? upraszczanie rozgrywki posuwa sie coraz dalej przy jednoczesnym zachowaniu pozorow rozwoju mozliwosci
Member
Posts: 10,266
Joined: Jan 5 2009
Gold: 0.00
Jul 25 2013 04:14am
dlaczego Riven?:)
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Jul 25 2013 04:25am
Quote (ripp1337 @ Jul 25 2013 12:12pm)
a czego sie spodziewac po grze, dla ktorej glownym targetem sa gimby? upraszczanie rozgrywki posuwa sie coraz dalej przy jednoczesnym zachowaniu pozorow rozwoju mozliwosci


niestety :(

Quote (Sahin @ Jul 25 2013 12:14pm)
dlaczego Riven?:)


bo jest kurewsko mocna, cc + mobility + shield z e + tons of damage
Go Back To Polska Topic List
Prev1396439653966396739684030Next
Closed New Topic New Poll