Quote (DrCox @ 24 Jul 2013 21:20)
dominion

tez capowanie pointow?
jeszcze nie wiem, szuka mi gry już 5 minut
to zamknięta beta eu więc na pewno 5 osób w to gra
e; cały interface i gra to kopia lola tylko taka bardziej sztywna
This post was edited by 1970 on Jul 24 2013 01:29pm