d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev1396139623963396439654030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Jul 24 2013 12:49pm
Quote (1970 @ Jul 24 2013 08:45pm)
dostałem cb keja do infinitecrisis, ciekawe jak się będzie grało w moba postaciami z dc
https://www.infinitecrisis.com/en


wolałbym z marvela jednak :(
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jul 24 2013 12:50pm
Quote (Lander @ 24 Jul 2013 20:49)
wolałbym z marvela jednak :(


no ale nie ma ;<
e; jak ktoś chce to mam 1 beta kej

This post was edited by 1970 on Jul 24 2013 12:50pm
Member
Posts: 8,211
Joined: Nov 16 2007
Gold: 0.00
Jul 24 2013 12:50pm
ktoś duo EU Nordic & East ? wypierdalam z brązu narazie 3 ;D

w sumie w razie co by nick to KotkaMariusz zapraszam w lobby, zamykam forum

This post was edited by rruummuunn on Jul 24 2013 12:52pm
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Jul 24 2013 01:00pm
Quote (1970 @ Jul 24 2013 08:50pm)
no ale nie ma ;<
e; jak ktoś chce to mam 1 beta kej


ej wzialem sobie key z mobafire, wklepalem go jako prefered acces code przy beta signup i co teras mam czekać czy mi dadzą czy nie?
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jul 24 2013 01:01pm
Quote (Lander @ 24 Jul 2013 21:00)
ej wzialem sobie key z mobafire, wklepalem go jako prefered acces code przy beta signup i co teras mam czekać czy mi dadzą czy nie?


tak, ja taki kod wklepałem z 3 miesiące temu i dzisiaj dostałem cb keja i 2 keja do oddania
chcesz?

This post was edited by 1970 on Jul 24 2013 01:01pm
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Jul 24 2013 01:02pm
Quote (1970 @ Jul 24 2013 09:01pm)
tak, ja taki kod wklepałem z 3 miesiące temu i dzisiaj dostałem cb keja i 2 keja do oddania
chcesz?


no jak to jest rozny kod niz te z mobafire to tag, nie chce mi sie czekac :<
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jul 24 2013 01:03pm
Quote (Lander @ 24 Jul 2013 21:02)
no jak to jest rozny kod niz te z mobafire to tag, nie chce mi sie czekac :<


pm, chyba będzie działać
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Jul 24 2013 01:04pm
Quote (1970 @ Jul 24 2013 09:03pm)
pm, chyba będzie działać


not
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Jul 24 2013 01:05pm
Quote (1970 @ Jul 24 2013 08:50pm)
no ale nie ma ;<
e; jak ktoś chce to mam 1 beta kej


jak możesz to zarzuc via pm ;d
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
Jul 24 2013 01:08pm
Quote (1970 @ Jul 24 2013 07:45pm)
dostałem cb keja do infinitecrisis, ciekawe jak się będzie grało w moba postaciami z dc
https://www.infinitecrisis.com/en


kurwa, lag mozgu, mysle mysle i nie moge wymyslic dc, iso help
Go Back To Polska Topic List
Prev1396139623963396439654030Next
Closed New Topic New Poll