Quote (Lander @ 24 Jul 2013 21:00)
ej wzialem sobie key z mobafire, wklepalem go jako prefered acces code przy beta signup i co teras mam czekać czy mi dadzą czy nie?
tak, ja taki kod wklepałem z 3 miesiące temu i dzisiaj dostałem cb keja i 2 keja do oddania
chcesz?
This post was edited by 1970 on Jul 24 2013 01:01pm