d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev1395939603961396239634030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,476
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Warn: 60%
Jul 24 2013 10:40am
Zagra ktoś ze mną na bronzie IV? :)
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Jul 24 2013 10:42am
jutro moge pograc typeczku kolorowy, ale teraz zawijam na sopoooooooooot. do jutra kaleki
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Jul 24 2013 10:42am
Quote (Miza93 @ 24 Jul 2013 17:40)
Zagra ktoś ze mną na bronzie IV? :)


ja chetnie, wyslij (iso pm me po angielsku :)) ) inva do ISO GIRLFRIEND
i s o g i r l f r i e n da
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
Jul 24 2013 10:46am
Quote (Xploosiv @ Jul 24 2013 05:42pm)
ja chetnie, wyslij (iso pm me po angielsku :)) ) inva do ISO GIRLFRIEND
i s o g i r l f r i e n da


wyciagnij pierwiastek trzeciego stopnia z 1331 lepiej.....
@Miza93 pisz do Karrypel
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
Jul 24 2013 10:46am
Ktoś się wybiera na cracow gamespot? Ciekaw jestem czy znów będzie taka chujnia jak ostatnim razem kiedy był organizowany na tej uczelnij. Śmietanka polskich streamerów ma być i bodajże 2 kobiece teamy.
e:\ osobiście nie jadę bo nie będzie mnie w te dni w krk ale jak ktoś może to niech zda relacje co się tam działo

This post was edited by RavenN on Jul 24 2013 10:47am
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jul 24 2013 10:48am
Quote (RavenN @ 24 Jul 2013 18:46)
Ktoś się wybiera na cracow gamespot? Ciekaw jestem czy znów będzie taka chujnia jak ostatnim razem kiedy był organizowany na tej uczelnij. Śmietanka polskich streamerów ma być i bodajże 2 kobiece teamy.
e:\ osobiście nie jadę bo nie będzie mnie w te dni w krk ale jak ktoś może to niech zda relacje co się tam działo


czyli?
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Jul 24 2013 10:49am
Quote (1970 @ Jul 24 2013 06:48pm)
czyli?


unsatiable
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Jul 24 2013 10:51am
Quote (RavenN @ 24 Jul 2013 17:46)
Ktoś się wybiera na cracow gamespot? Ciekaw jestem czy znów będzie taka chujnia jak ostatnim razem kiedy był organizowany na tej uczelnij. Śmietanka polskich streamerów ma być i bodajże 2 kobiece teamy.
e:\ osobiście nie jadę bo nie będzie mnie w te dni w krk ale jak ktoś może to niech zda relacje co się tam działo


beda tam sami gracze lola? trzeba by sie wybrac z gazem.
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
Jul 24 2013 10:52am
Quote (1970 @ Jul 24 2013 06:48pm)
czyli?


Dis już się deklarował że będzie, mówili też o tym polaczku z najwyższym elo (coś na K bodajże), Imba też pierdolił, że prawdopodobnie się zjawi. Co do teamów to sprawdź sobie na ich oficjalnej stronie, ewentualnie na fejsie bo ja się szykuję do roboty atm.
Member
Posts: 7,547
Joined: May 30 2007
Gold: 1,140.01
Jul 24 2013 10:54am
Quote (RavenN @ Jul 24 2013 04:52pm)
Dis już się deklarował że będzie, mówili też o tym polaczku z najwyższym elo (coś na K bodajże), Imba też pierdolił, że prawdopodobnie się zjawi. Co do teamów to sprawdź sobie na ich oficjalnej stronie, ewentualnie na fejsie bo ja się szykuję do roboty atm.


creaton
Go Back To Polska Topic List
Prev1395939603961396239634030Next
Closed New Topic New Poll