Quote (RavenN @ Jul 24 2013 04:52pm)
Dis już się deklarował że będzie, mówili też o tym polaczku z najwyższym elo (coś na K bodajże), Imba też pierdolił, że prawdopodobnie się zjawi. Co do teamów to sprawdź sobie na ich oficjalnej stronie, ewentualnie na fejsie bo ja się szykuję do roboty atm.
creaton