d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1395396397398399469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Mar 29 2015 08:12am
Quote (Henio17 @ 28 Mar 2015 01:30)
Rozcięgno podeszwowe czy coś innego?
Piszczele też Ci się odzywają? :)


Tak, rozcięgno podeszwowe, piszczele też się odzywają co jakiś czas. :p

Podsumowanie dzisiejszego półmaratonu, nowa życiówka ale sporym kosztem, poniżej międzyczasy. Biegłem na 1:30.
00:21:46 - 5k
00:42:48 - 10k
01:03:53 - 15k
01:25:50 - 20k
01:29:47 netto
01:30:32 brutto


Nowa trasa nie przypadła mi do gustu, od początku straszny ścisk który utrzymywał się przez 15km, wielki chaos przy punktach z wodą, ludzie się przewracali.

Pierwsze kilometry ciut wolniejsze od zakładanego tempa no ale to norma na początku, później udało się wskoczyć na zakładane tempo. Do 16km biegło mi się bardzo dobrze, luźno, nawet w pewnym momencie wyprzedziłem zdecydowanie pacemakera na 1:30, apogeum mojego zmęczenia zaczęło się od 17-18km, od tego momentu było źle, nie widziałem co się dzieje, widziałem jak przez mgłę, ale mimo to wyprzedzałem ludzi i krzyczałem lewa wolna, patrząc po międzyczasach nie zwolniłem a jakoś udało się utrzymać tempo.
Na mecie nie wiedziałem co się dzieje, szedłem jak pijany, nawet nie wiedziałem czy medal dostałem, przez 20min dochodziłem do siebie. Pierwszy raz tak się czułem, ale w poprzednich biegach nie ignorowałem nigdy organizmu, jak czułem się gorzej zwalniałem, w tym biegu uznałem że to tylko moja głowa robi mi taki kaprys i wszystko jest dobrze.

Po biegu była zupa pomidorowa - strasznie kwaśna i dodatkowo 2 upominki, odebrałem tylko jeden bo nie chciało mi się już czekać, była to saszetka adidasa do biegania. :)
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 14 2015 05:43am
Pozdrawiam biegaczy :)
Ja od marca biegam regularnie, z tym że dopiero od końcówki marca pamiętam, żeby odpalać Endomondo :D
Nie wiem czy się nie przerzucę bardziej na rower... Ale najważniejsze, że z kolanem 0 problemów!
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
Apr 14 2015 06:25am
Ja trochu braki w regularnosci, ale dzisiaj smigam pociskac jakies interwaly
Chuj, ze po wczorajszym treninfu ledwo chodze xd
Member
Posts: 1,001
Joined: Mar 20 2015
Gold: 0.01
Warn: 30%
Apr 14 2015 10:47am
Co to jest bieg netto i brutto?
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Apr 14 2015 11:12am
Quote (JaszczombKrulNiebiosuw @ 14 Apr 2015 17:47)
Co to jest bieg netto i brutto?


z vatem i bez
Member
Posts: 2,375
Joined: Mar 17 2010
Gold: 4.41
Apr 14 2015 11:15am
Quote (JaszczombKrulNiebiosuw @ Apr 14 2015 05:47pm)
Co to jest bieg netto i brutto?


Jeden odnosi się do czasu liczonego od wystrzału startera, drugi to czas liczony od minięcia linii startu, tylko zawsze pierdoli mi się który to który

This post was edited by Robertos on Apr 14 2015 11:16am
Member
Posts: 42,102
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Apr 15 2015 02:13am
Quote (SimSimSalabim @ Apr 14 2015 07:12pm)
z vatem i bez


Xd
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Apr 25 2015 02:08pm
Biegnie ktoś jutro OWM?:)
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Apr 25 2015 02:34pm
Quote (b0b3k @ 25 Apr 2015 22:08)
Biegnie ktoś jutro OWM?:)


ja ale tylko dyszke
Member
Posts: 1,609
Joined: Jun 11 2014
Gold: 3.00
Warn: 20%
Apr 26 2015 05:07am
JA ZULTKA KOCHAM I CZARNEGO KOCHAM, ALE BIEGACZY TO BYM WLASNYMI REKAMI DUSIL


kurwa mac, przez te wasze biegi małpie nie można sie po mokotowie/ursynowie/wilanowie poruszac - dajcie sobie spokoj i biegajcie kurwa w lesie kabackim lub mlocinskim
Go Back To Polska Topic List
Prev1395396397398399469Next
Add Reply New Topic New Poll