d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 2 Pan Zniszczenia Reset 2011 > Sponsorowany Przez Donkotjo
Prev1395396397398399416Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Apr 20 2011 12:37am
Quote (Kathorga @ 20 Apr 2011 08:35)
elobos czekam na grze jak cos


Quote (YaYco @ 20 Apr 2011 08:35)
jakby ktos mial jeszcze chwile na przewalenie, to chetnie skorzystam ;d


ja po nocy to nie mam co nawet przerzucić :)
totalnie nic

co z tym druidem? ele czy shape?
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Apr 20 2011 12:38am
kuuuurde i znowu mnie 4k ominie :cry:

uciekam na uczelnie


tamburyno wbijaj to sie podzielisz
Member
Posts: 3,514
Joined: Dec 28 2009
Gold: 270.00
Apr 20 2011 12:39am
Quote (tamburyn @ Apr 20 2011 07:37am)
ja po nocy to nie mam co nawet przerzucić :)
totalnie nic

co z tym druidem? ele czy shape?


to zalezy czym lubisz grac mialem winda i shape furia/psn wilka obaj wymiataja zawsze mozesz sobie zrobic cos innego druid ma wiele mozliwosci
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Apr 20 2011 12:39am
Quote (Kathorga @ 20 Apr 2011 08:38)
kuuuurde i znowu mnie 4k ominie :cry:
uciekam na uczelnie
tamburyno wbijaj to sie podzielisz


olej uczelnię zostań politykiem :unsure:

czy wbiję to nie wiem- mam wrażenie, że ktoś nam tego posta podpierdoli :)

ale będziesz miał tera przerwę od d2, OeMGie :(
Member
Posts: 5,651
Joined: Dec 6 2008
Gold: 10.22
Warn: 80%
Apr 20 2011 12:39am
Quote (Kathorga @ 20 Apr 2011 08:38)
kuuuurde i znowu mnie 4k ominie :cry:

uciekam na uczelnie


tamburyno wbijaj to sie podzielisz


:cry:

tamburyn dzieli się ze mną ;p
Member
Posts: 3,514
Joined: Dec 28 2009
Gold: 270.00
Apr 20 2011 12:41am
Quote (szeryf14 @ Apr 20 2011 07:39am)
:cry:

tamburyn dzieli się ze mną ;p


nie :mad:
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Apr 20 2011 12:41am
Quote (tamburyn @ 20 Apr 2011 08:37)
ja po nocy to nie mam co nawet przerzucić :)
totalnie nic


u mnie tez sam crap, w nocy tylko padla zaka 195 ;p
Member
Posts: 5,651
Joined: Dec 6 2008
Gold: 10.22
Warn: 80%
Apr 20 2011 12:41am
Quote (tamburyn @ 20 Apr 2011 08:37)
ja po nocy to nie mam co nawet przerzucić :)
totalnie nic

co z tym druidem? ele czy shape?


Tylko i wyłącznie ele, jak masz na nld jakiś char to możemy duela zagrać ;>
Member
Posts: 8,060
Joined: Jul 15 2009
Gold: 898.00
Apr 20 2011 12:42am
Quote (tamburyn @ Apr 20 2011 08:37am)
ja po nocy to nie mam co nawet przerzucić :)
totalnie nic

co z tym druidem? ele czy shape?


zrób sobie druida na kruki <3
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Apr 20 2011 12:42am
Quote (Elobos @ 20 Apr 2011 08:39)
to zalezy czym lubisz grac mialem winda i shape furia/psn wilka obaj wymiataja zawsze mozesz sobie zrobic cos innego druid ma wiele mozliwosci


na początku wolałbym nie kombinować, bo z moją wiedzą nt. druida jest delikatnie mówiąc kiepsko :)

Quote (szeryf14 @ 20 Apr 2011 08:39)
tamburyn dzieli się ze mną ;p


z tego co widzę jest nas 5 sztuk do podziałki :)

Quote (Hubson @ 20 Apr 2011 08:42)
zrób sobie druida na kruki <3


:o
kocham króliki <3

This post was edited by tamburyn on Apr 20 2011 12:43am
Go Back To Polska Topic List
Prev1395396397398399416Next
Closed New Topic New Poll