d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev1395539563957395839594030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Jul 23 2013 06:43pm
Quote (Xploosiv @ 24 Jul 2013 01:07)
wlasnie o tym pisalem kiedys, uzalezniles sie od mojej obecnosci i jedynie wyczekiwales mojego powrotu z reka w mokrych majtkach


Ufff, wlasnie skonczylem fapowac z powodu twojego powrotu. Chwilke odpoczne i lece kolejna ture.
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Jul 23 2013 06:44pm


2 pentakille dzisiaj i dalej siedze w silver XD
/e na poczatku bylem 0/4 bo troche wypilem i kurcze nie szlo superowo, ale pod koniec pokazalem kto jest krulem.

This post was edited by Unsatiable on Jul 23 2013 06:45pm
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
Jul 23 2013 06:48pm
Quote (Unsatiable @ Jul 24 2013 02:44am)
http://i40.tinypic.com/2lwuhkz.png

2 pentakille dzisiaj i dalej siedze w silver XD
/e na poczatku bylem 0/4 bo troche wypilem i kurcze nie szlo superowo, ale pod koniec pokazalem kto jest krulem.

Próbowałeś grać duo z kimś ogarniętym?
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Jul 23 2013 06:50pm
Quote (RavenN @ Jul 24 2013 02:48am)
Próbowałeś grać duo z kimś ogarniętym?


nie mam z kim grac duo :(
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
Jul 23 2013 06:51pm
Quote (Unsatiable @ Jul 24 2013 02:50am)
nie mam z kim grac duo :(

Nawet po tylu grach soloq nie znalazłeś nikogo do duo? Próbuj na tym całym forum lola, ja tam się zgłaszałem jak nam brakowało kogoś do teamu.
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Jul 23 2013 06:52pm
Quote (RavenN @ Jul 24 2013 02:51am)
Nawet po tylu grach soloq nie znalazłeś nikogo do duo? Próbuj na tym całym forum lola, ja tam się zgłaszałem jak nam brakowało kogoś do teamu.


mam pare osob w fl, ale jak ktos daje dupy to go wyzywam i pokazuje sie ze zlej strony:P chcialbym miec kogos, kto jest lepszy ode mnie i mi bedzie mowil co mam robic, a nie na odwrot.
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
Jul 23 2013 06:58pm
Quote (Unsatiable @ Jul 24 2013 02:52am)
mam pare osob w fl, ale jak ktos daje dupy to go wyzywam i pokazuje sie ze zlej strony:P chcialbym miec kogos, kto jest lepszy ode mnie i mi bedzie mowil co mam robic, a nie na odwrot.

Więc tak jak mówię - szukaj na tym polskim forum lola (nie wiem czy można tu zamieścić link, nie będę ryzykował). Tam się przewija w chuj osób więc na bank znajdziesz kogoś wystarczająco ogarniętego. Jedynym mankamentem może być to, że wyzywasz - ludzie tam są na to wybitnie uczuleni i jak już jednego zjebiesz to wystawi Ci taką opinię, że już nikt z Tobą nie zagra.
Member
Posts: 23,089
Joined: Mar 29 2007
Gold: 4.20
Jul 23 2013 07:03pm
to nie wyzywaj? pozytywne nastawienie do gry zwieksza prawdopodobienstwo wygranej, nie dziwne, ze siedzisz na silver..

This post was edited by Antyone on Jul 23 2013 07:03pm
Member
Posts: 7,241
Joined: Aug 23 2009
Gold: 282.70
Jul 23 2013 07:24pm
dziwne, wystartowała gra ale nie włączyła mi sie
mam czarny ekran w launcherze i nic, myślicie, że powinienem zresetować lige?
e. 5k post yay


This post was edited by Wykluczone on Jul 23 2013 07:24pm
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Jul 23 2013 07:31pm
Quote (Wykluczone @ 24 Jul 2013 02:24)
dziwne, wystartowała gra ale nie włączyła mi sie
mam czarny ekran w launcherze i nic, myślicie, że powinienem zresetować lige?
e. 5k post yay


no to w takim wypadku nalezy usunac lige
Go Back To Polska Topic List
Prev1395539563957395839594030Next
Closed New Topic New Poll