Quote (Unsatiable @ Jul 24 2013 02:52am)
mam pare osob w fl, ale jak ktos daje dupy to go wyzywam i pokazuje sie ze zlej strony:P chcialbym miec kogos, kto jest lepszy ode mnie i mi bedzie mowil co mam robic, a nie na odwrot.
Więc tak jak mówię - szukaj na tym polskim forum lola (nie wiem czy można tu zamieścić link, nie będę ryzykował). Tam się przewija w chuj osób więc na bank znajdziesz kogoś wystarczająco ogarniętego. Jedynym mankamentem może być to, że wyzywasz - ludzie tam są na to wybitnie uczuleni i jak już jednego zjebiesz to wystawi Ci taką opinię, że już nikt z Tobą nie zagra.