d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1394395396397398469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,081
Joined: Nov 29 2009
Gold: 127.00
Mar 12 2015 11:09am
Quote (KinderKorwinista @ Mar 12 2015 05:59pm)
wilki cie zjedza


nie gdyz jestem jak rosomak czy borsuk
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Mar 14 2015 01:27am
Zainstalowałem ponownie endomondo i bardzo mi się podoba. Elegancki wygląd i co najlepsze, złapało mi GPS w 10s od wyjścia z domu :D Czyżby coś ogarnęli? Bo ja tel nie zmieniałem :P
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Mar 14 2015 04:53am
co wy macie z tym endo? :D mi na xperii arc s zawsze dzialalo zajebiscie, na m2 mialem jakies sporadyczne zwiechy.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Mar 14 2015 06:16am
Quote (YaYco @ 14 Mar 2015 11:53)
co wy macie z tym endo? :D mi na xperii arc s zawsze dzialalo zajebiscie, na m2 mialem jakies sporadyczne zwiechy.


Jak regularnie korzystałem z endo jakieś 2 lata temu to sygnał łapało mi czasami nawet 20 minut, a potem i tak gubiło.
Dzisiaj sygnał złapałem w 10s i ani razu przez godzinę go nie straciłem :D
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Mar 21 2015 10:51am
Panowie, jak tam bieganie? Startuje ktoś w połówce w Warszawie?

Ja od kilku dni zmagam się z bólem śródstopia, także od wtorku nic nie było biegane. :( Ale jutro przed uczelnią zamierzam leciutko pohasać.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Mar 21 2015 11:08am
Ja biegam cały czas, tj. te kilka razy w tygodniu, na więcej się nie łaszczę, bo jednak mam na uwadze kolano.
Nawet odpalam endomondo, więc jakieś km tam lecą :)
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Mar 22 2015 02:07am
Tak jak pisałem, tak też zrobiłem, leciutkie bieganie przed uczelnią. Trochę zdziwiła mnie pogoda, myślałem że jest w miarę "ciepło", a tu śnieg i nieprzyjemny wiatr. :D
Member
Posts: 9,853
Joined: Aug 5 2009
Gold: 3,704.84
Mar 22 2015 11:39am
Quote (b0b3k @ Mar 21 2015 05:51pm)
Panowie, jak tam bieganie? Startuje ktoś w połówce w Warszawie?

Ja od kilku dni zmagam się z bólem śródstopia, także od wtorku nic nie było biegane. :( Ale jutro przed uczelnią zamierzam leciutko pohasać.

Ja wbiję pokibicować. Zobaczę gdzie będę stał, muszę ogarnąć trasę.
Co masz z tym śródstopiem?
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Mar 23 2015 02:15pm
Quote (Henio17 @ 22 Mar 2015 19:39)
Ja wbiję pokibicować. Zobaczę gdzie będę stał, muszę ogarnąć trasę.
Co masz z tym śródstopiem?


A nie wiem ale czuję spory dyskomfort przy chodzeniu/bieganiu, no ten ból wraca co jakiś czas, tak samo jak ból piszczeli. :p
Member
Posts: 9,853
Joined: Aug 5 2009
Gold: 3,704.84
Mar 27 2015 05:30pm
Quote (b0b3k @ Mar 23 2015 09:15pm)
A nie wiem ale czuję spory dyskomfort przy chodzeniu/bieganiu, no ten ból wraca co jakiś czas, tak samo jak ból piszczeli. :p

Rozcięgno podeszwowe czy coś innego?
Piszczele też Ci się odzywają? :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1394395396397398469Next
Add Reply New Topic New Poll