Quote (b0b3k @ Mar 21 2015 05:51pm)
Panowie, jak tam bieganie? Startuje ktoś w połówce w Warszawie?
Ja od kilku dni zmagam się z bólem śródstopia, także od wtorku nic nie było biegane. :( Ale jutro przed uczelnią zamierzam leciutko pohasać.
Ja wbiję pokibicować. Zobaczę gdzie będę stał, muszę ogarnąć trasę.
Co masz z tym śródstopiem?