Quote (tokarz123xxx @ Jan 30 2018 04:33pm)
Ja zjadłem dziś kebab na talerzu i doszedłem do wniosku że muszę odpuścić sobie to na jakiś czas. Tak samo miałem z cheeseburgerami z Maca, od paru lat nie jadłem i nie zjem więcej. Zbrzydły mi.
Very good.
Btw, jak mozna jesc w mcdonaldsie :szok:
Serio siebie sie chyba nie szanuje jak sie tam stoluje