Przed chwilą zjadłem tosty (ser, pieczarka, szynka - takie klasyczne... ) + wyjebitny keczup marki "madero" z dodatkiem miodu, czosnku i tymianku.
Plus losowy pic z netu tegoż keczupu:

Polecam bardzo mocno. Smakuje trochę jak sos do pizzy.
This post was edited by 2007 on Jan 27 2018 10:01am