Quote (Rave_PL @ 10 Feb 2015 09:21)
W podobnej scenerii przyszlo mi biegac wczoraj. Jak dzisiaj o tym.mysle to czysta glupota biegac po polac po lydki w sniegu kiedy na dworze jest juz dosc ciemno...
Ja biegam zawsze jak jest jasno.
W niedzielę i wczoraj napadało 2m śniegu, a dzisiaj dodatnia temperatura... beznadziejnie się biegało, bo nogi mi co chwilę się rozjeżdżały po tej śliskiej chlapie... Wiosno, przybywaj!