d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1392393394395396469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Jan 30 2015 01:36pm
Quote (Rave_PL @ 30 Jan 2015 20:53)
Przeciez Endomondo jest darmowe xd
I nawet lepiej motywuje amatorow. A wynikami zawsze mozna sie chwalic, ja tez sie chwalilem ze latam km w 7 min ;D


o to to xd
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jan 31 2015 03:00am
Dzisiaj mi buty nie przemokły :D
Załączam pocztówkę z mojej trasy, fotka zrobiona po 8, jak już wracałem. W takiej scenerii aż chce się biegać :)

Member
Posts: 19,115
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
Jan 31 2015 03:02am
Quote (Grigo @ Jan 31 2015 11:00am)
Dzisiaj mi buty nie przemokły :D
Załączam pocztówkę z mojej trasy, fotka zrobiona po 8, jak już wracałem. W takiej scenerii aż chce się biegać :)

http://i.imgur.com/4UcRozw.jpg


ja ostatnio czułem się jak na ślizgawce. Są takie trasy u mnie, po których nadleśnictwo śmiga, taki lód, że mogłem łyżwy zabrać.

Fota super :)
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Feb 2 2015 05:12am
http://www.ontherun.com.pl/
bieg na 5k w łazienkach królewskich, jeśli ktoś chce biec musi się już zapisywać w ciągu 12min poszło 200 pakietów.
Member
Posts: 50,971
Joined: Jul 17 2010
Gold: 608.48
Feb 7 2015 05:06pm
ok
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Feb 10 2015 02:21am
Quote (Grigo @ Jan 31 2015 09:00am)
Dzisiaj mi buty nie przemokły :D
Załączam pocztówkę z mojej trasy, fotka zrobiona po 8, jak już wracałem. W takiej scenerii aż chce się biegać :)

http://i.imgur.com/4UcRozw.jpg


W podobnej scenerii przyszlo mi biegac wczoraj. Jak dzisiaj o tym.mysle to czysta glupota biegac po polac po lydki w sniegu kiedy na dworze jest juz dosc ciemno...
Member
Posts: 2,297
Joined: Sep 19 2008
Gold: 11.45
Feb 10 2015 02:40am
Quote (Rave_PL @ Feb 10 2015 08:21am)
W podobnej scenerii przyszlo mi biegac wczoraj. Jak dzisiaj o tym.mysle to czysta glupota biegac po polac po lydki w sniegu kiedy na dworze jest juz dosc ciemno...


jeste jak roki bibloa
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Feb 10 2015 07:06am
Quote (Rave_PL @ 10 Feb 2015 09:21)
W podobnej scenerii przyszlo mi biegac wczoraj. Jak dzisiaj o tym.mysle to czysta glupota biegac po polac po lydki w sniegu kiedy na dworze jest juz dosc ciemno...


Ja biegam zawsze jak jest jasno.
W niedzielę i wczoraj napadało 2m śniegu, a dzisiaj dodatnia temperatura... beznadziejnie się biegało, bo nogi mi co chwilę się rozjeżdżały po tej śliskiej chlapie... Wiosno, przybywaj!
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Feb 10 2015 07:24am
Quote (Grigo @ Feb 10 2015 01:06pm)
Ja biegam zawsze jak jest jasno.
W niedzielę i wczoraj napadało 2m śniegu, a dzisiaj dodatnia temperatura... beznadziejnie się biegało, bo nogi mi co chwilę się rozjeżdżały po tej śliskiej chlapie... Wiosno, przybywaj!


No ja nie mam takiej mozliwosci...
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Feb 10 2015 07:29am
Quote (Rave_PL @ 10 Feb 2015 14:24)
No ja nie mam takiej mozliwosci...


to Ty kiedyś pisałeś, że wpadłeś do studzienki kanalizacyjnej? :D
Go Back To Polska Topic List
Prev1392393394395396469Next
Add Reply New Topic New Poll