d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 2 Pan Zniszczenia Reset 2011 > Sponsorowany Przez Donkotjo
Prev1392393394395396416Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Apr 19 2011 04:35pm
Quote (YaYco @ 19 Apr 2011 23:10)
nie zrobi, to sa rare claws ;(


to szkoda :(
Member
Posts: 28,959
Joined: Apr 24 2006
Gold: 1,557.00
Apr 19 2011 10:20pm
Quote (Gangstarrr @ 20 Apr 2011 00:23)
no ze czterech hammerkow takich sie znajdzie hihi reszta u frienda=)


mam narazie
90life clean /
20 frw @12 ress/
30 frw clean/
21dex clean/
19dex 17eng lr 36 reszta resow po 8/
1 necro 114 AT 100ed/
119 mana clean/

warte coś te circlety ? iso fast answer


Crap niestety
Member
Posts: 5,651
Joined: Dec 6 2008
Gold: 10.22
Warn: 80%
Apr 19 2011 10:46pm
9 User(s) are browsing this Forum (0 Guests and 0 Anonymous Users)
F4ble, gravelet, moofeq, Twilight_X, Payrou, lexus1993, ZaBa, zenek114, Pingu_Hv

Postuje ktoś do 4k? :o
Member
Posts: 3,514
Joined: Dec 28 2009
Gold: 270.00
Apr 19 2011 10:54pm
Quote (szeryf14 @ Apr 20 2011 05:46am)
9 User(s) are browsing this Forum (0 Guests and 0 Anonymous Users)
F4ble, gravelet, moofeq, Twilight_X, Payrou, lexus1993, ZaBa, zenek114, Pingu_Hv

Postuje ktoś do 4k?  :o


inlegal :angry:
Member
Posts: 5,651
Joined: Dec 6 2008
Gold: 10.22
Warn: 80%
Apr 19 2011 10:56pm
Quote (Elobos @ 20 Apr 2011 06:54)
inlegal  :angry:


:ph34r:

Ostatnio przejebałem sporo fg na zakładach i z 50 talarów od Pozera przydałoby się, bez Korteza i tamburyna będzie ciężko wbić 65 postów.
Member
Posts: 3,514
Joined: Dec 28 2009
Gold: 270.00
Apr 19 2011 10:58pm
Quote (szeryf14 @ Apr 20 2011 05:56am)
:ph34r:

Ostatnio przejebałem sporo fg na zakładach i z 50 talarów od Pozera przydałoby się, bez Korteza i tamburyna będzie ciężko wbić 65 postów.


no 50fg na ziemi nie lezy
Member
Posts: 5,651
Joined: Dec 6 2008
Gold: 10.22
Warn: 80%
Apr 19 2011 11:00pm
Quote (Elobos @ 20 Apr 2011 06:58)
no 50fg na ziemi nie lezy


Z nieba też raczej nie spada, chyba, że się myle.

Jak tam na diablo, grasz dalej na nowym ld?
Member
Posts: 3,514
Joined: Dec 28 2009
Gold: 270.00
Apr 19 2011 11:05pm
Quote (szeryf14 @ Apr 20 2011 06:00am)
Z nieba też raczej nie spada, chyba, że się myle.

Jak tam na diablo, grasz dalej na nowym ld?


gram ale malo
Member
Posts: 8,811
Joined: Nov 15 2006
Gold: 0.00
Apr 19 2011 11:24pm
porobilby ktos troche br's norm?
Badz ew. taxowke hell :)
Member
Posts: 3,514
Joined: Dec 28 2009
Gold: 270.00
Apr 19 2011 11:30pm
Quote (sow_ozi @ Apr 20 2011 06:24am)
porobilby ktos troche br's norm?
Badz ew. taxowke hell :)


moge ci zrobic jakies br
Go Back To Polska Topic List
Prev1392393394395396416Next
Closed New Topic New Poll