Quote (Rave_PL @ 30 Jan 2015 20:03)
po prawdzie endo mozna ogarnac nawet bez telefonu
stoper wlaczasz, lecisz sobie trasa, a potem na kompie wbijasz trase i czas :)
Obadam sobie, bo tak naprawdę to pierwsze słyszę o czymś takim. t4i.
Quote (Grigo @ 30 Jan 2015 20:03)
Ja preferuję bieganie rano, a jak nie mogę rano to max po południu.
Biegając rano dostarczam sobie energii na cały dzień + podkręcam metabolizm. A jak biegasz wieczorem to rozgrzewasz organizm i potem możesz mieć problem z zaśnięciem, o ile to stanowi dla Ciebie problem.
Wieczór mi chyba jednak bardziej odpowiada.