d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1391392393394395469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Jan 30 2015 12:41pm
Quote (crunk_mp @ Jan 30 2015 06:32pm)
Zacząłem biegać w tym tygodniu. Dzisiaj był mój drugi bieg i jak na razie słabo mi idzie, ale jestem dobrej myśli. Iso gz.


gz, wpisuj wyniki ;)
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jan 30 2015 12:41pm
Quote (crunk_mp @ 30 Jan 2015 19:32)
Zacząłem biegać w tym tygodniu. Dzisiaj był mój drugi bieg i jak na razie słabo mi idzie, ale jestem dobrej myśli. Iso gz.


Props.

u mnie dzisiaj nawaliło śniegu i dalej sypie, jutro znowu pójdę przemoczyć buty..............
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Jan 30 2015 12:45pm
Quote (crunk_mp @ 30 Jan 2015 20:32)
Zacząłem biegać w tym tygodniu. Dzisiaj był mój drugi bieg i jak na razie słabo mi idzie, ale jestem dobrej myśli. Iso gz.


korzystasz z endo?
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Jan 30 2015 12:50pm
Quote (YaYco @ 30 Jan 2015 19:45)
korzystasz z endo?


Nie, ja jestem amatorem. Chcę sobie kondycję poprawić i coś zrobić z sobą, zamiast marnować czas.
Może z czasem jak się wkręcę pomyślę o zakupie, a póki co i tak nie miałbym się czym pochwalić. ;p
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Jan 30 2015 12:53pm
Quote (crunk_mp @ Jan 30 2015 06:50pm)
Nie, ja jestem amatorem. Chcę sobie kondycję poprawić i coś zrobić z sobą, zamiast marnować czas.
Może z czasem jak się wkręcę pomyślę o zakupie, a póki co i tak nie miałbym się czym pochwalić. ;p


Przeciez Endomondo jest darmowe xd
I nawet lepiej motywuje amatorow. A wynikami zawsze mozna sie chwalic, ja tez sie chwalilem ze latam km w 7 min ;D
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Jan 30 2015 12:54pm
Quote (Rave_PL @ 30 Jan 2015 19:53)
Przeciez Endomondo jest darmowe xd
I nawet lepiej motywuje amatorow. A wynikami zawsze mozna sie chwalic, ja tez sie chwalilem ze latam km w 7 min ;D


A spoko, mój błąd, ale i tak mam za słaby telefon. ;p
e:
A tak btw. zajebisty jest motyw, że jak sobie pobiegam wieczorem to przez długi czas nie mam ciśnienia na szluga. Dobre uczucie.

This post was edited by crunk_mp on Jan 30 2015 12:56pm
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Jan 30 2015 12:56pm
doubl, sry

This post was edited by crunk_mp on Jan 30 2015 12:56pm
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jan 30 2015 01:03pm
Ja preferuję bieganie rano, a jak nie mogę rano to max po południu.
Biegając rano dostarczam sobie energii na cały dzień + podkręcam metabolizm. A jak biegasz wieczorem to rozgrzewasz organizm i potem możesz mieć problem z zaśnięciem, o ile to stanowi dla Ciebie problem.
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Jan 30 2015 01:03pm
Quote (crunk_mp @ Jan 30 2015 06:54pm)
A spoko, mój błąd, ale i tak mam za słaby telefon. ;p
e:
A tak btw. zajebisty jest motyw, że jak sobie pobiegam wieczorem to przez długi czas nie mam ciśnienia na szluga. Dobre uczucie.


po prawdzie endo mozna ogarnac nawet bez telefonu
stoper wlaczasz, lecisz sobie trasa, a potem na kompie wbijasz trase i czas :)
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Jan 30 2015 01:09pm
Quote (Rave_PL @ 30 Jan 2015 20:03)
po prawdzie endo mozna ogarnac nawet bez telefonu
stoper wlaczasz, lecisz sobie trasa, a potem na kompie wbijasz trase i czas :)


Obadam sobie, bo tak naprawdę to pierwsze słyszę o czymś takim. t4i.
Quote (Grigo @ 30 Jan 2015 20:03)
Ja preferuję bieganie rano, a jak nie mogę rano to max po południu.
Biegając rano dostarczam sobie energii na cały dzień + podkręcam metabolizm. A jak biegasz wieczorem to rozgrzewasz organizm i potem możesz mieć problem z zaśnięciem, o ile to stanowi dla Ciebie problem.


Wieczór mi chyba jednak bardziej odpowiada.
Go Back To Polska Topic List
Prev1391392393394395469Next
Add Reply New Topic New Poll