☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Różne Śmieszne Śmieszności > Temat Oficjalny
Prev
1
391
392
393
394
395
410
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 188028
Replies: 4090
Track Topic
EustachyMotyka
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold
:
23,000.10
#3921
Jul 28 2010 12:30pm
Quote (XkebeczX @ 28 Jul 2010 20:00)
http://www.youtube.com/watch?v=6PpFMoXFdC0
XDDDDDDDDDDD ale ludzie maja nasrane w głowie
takie zabawne ze az zapomnialem sie usmiac
Ojczym
Member
Posts: 8,142
Joined: Jun 16 2008
Gold
:
17.61
#3922
Jul 28 2010 12:34pm
This post was edited by Ojczym on Jul 28 2010 12:37pm
kubaba5
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold
:
15.50
#3923
Jul 28 2010 02:32pm
Czester ;DDDDDDDDDDD
Prezes
Banned
Posts: 30,751
Joined: Nov 10 2006
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 60%
#3924
Jul 28 2010 02:56pm
"Polska w ramach pomocy wysłała do Somalii słomki do napojów. Po tygodniu przychodzi telegram: - "Dziękujemy za śpiwory".
Cr0ss
Member
Posts: 5,209
Joined: Jul 8 2010
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 50%
#3925
Jul 28 2010 03:02pm
Quote (Prezes @ Jul 28 2010 10:56pm)
"Polska w ramach pomocy wysłała do Somalii słomki do napojów. Po tygodniu przychodzi telegram: - "Dziękujemy za śpiwory".
zalosne
zeby nie bylo,
http://www.youtube.com/watch?v=IspNlCoOdUY
This post was edited by Cr0ss on Jul 28 2010 03:02pm
moofeq
Member
Posts: 4,404
Joined: Oct 26 2009
Gold
:
0.00
#3926
Jul 28 2010 03:11pm
Quote (Prezes @ Jul 28 2010 09:56pm)
"Polska w ramach pomocy wysłała do Somalii słomki do napojów. Po tygodniu przychodzi telegram: - "Dziękujemy za śpiwory".
Dobre xP
moofeq
Member
Posts: 4,404
Joined: Oct 26 2009
Gold
:
0.00
#3927
Jul 28 2010 03:14pm
Co byście zrobili jakby się skończyły rządy Rogala ?
Płakalibyście ???
Cieszylibyście ??
vVanted
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold
:
216.00
#3928
Jul 28 2010 03:15pm
Quote (moofeq @ Jul 28 2010 09:14pm)
Co byście zrobili jakby się skończyły rządy Rogala ?
Płakalibyście ???
Cieszylibyście ??
;DDDDDDDDDDDDDDD
Groch
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
8,636.01
#3929
Jul 28 2010 03:53pm
e: gery
This post was edited by groch55 on Jul 28 2010 03:54pm
gravelet
Member
Posts: 12,672
Joined: Apr 7 2007
Gold
:
150.00
#3930
Jul 28 2010 04:38pm
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
391
392
393
394
395
410
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact