d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1390391392393394469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Jan 25 2015 06:45am
Imo kazde przemokna, przeciez to jest kurwa siateczka. Nie ma chuja zeby nie bylo mokro, ale ja sie nie znam ;d
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
Jan 25 2015 06:46am
Quote (Grigo @ Jan 25 2015 12:59pm)
Macie jakieś specjalne butki na zimę? Moje kalenji po dzisiejszym biegu przez las, czyli przez śnieg za kostkę, są całe przemoczone... Dobrze, że założyłem 2 pary skarpet :D
PS. Tak, znowu biegam. Staram się nie przeginać, więc tylko 3-4 razy tygodniowo i po kilkanaście minut, chociaż dzisiaj trochę przegiąłem, ale świetnie się biegało, bajkowa sceneria ^_^


Ja w zimie biegam w tych samych co w przez cały rok, chyba że jest dużo śniegu to mam Adidasy Kanadia tr5. Normalnie biegam w nich tylko po lesie/górach. Dobrze, że pomału wracasz do biegania;)
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jan 25 2015 06:46am
Quote (cOr @ 25 Jan 2015 13:05)
ja mam jedne buty caloroczne ;] ale wczorja wieczorem mi przemokly troche bo dosc mocno snieg padal


Quote (KinderKorwinista @ 25 Jan 2015 13:40)
http://store.bigpeachrunningco.com/media/catalog/product/cache/21/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/a/s/asics-mens-2000-black-main_2.jpg

Kupilem kilka dni temu. Jesli pogoda sie pogorszy i nie beda sie nadawac to zawsze pozostaje silownia(przygotowanie do sezonu :D)


No ja dzisiaj biegałem 100% czasu po śniegu, praktycznie 90% czasu nie było nigdzie żadnych śladów innych ludzi, więc musiałem sobie torować drogę przez zaspy :D
A już myślałem, że w tym roku już koniec tych śniegów i pozostaje wyczekiwać wiosny :D
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jan 25 2015 06:47am
Quote (Bieniol @ 25 Jan 2015 13:46)
Ja w zimie biegam w tych samych co w przez cały rok, chyba że jest dużo śniegu to mam Adidasy Kanadia tr5. Normalnie biegam w nich tylko po lesie/górach. Dobrze, że pomału wracasz do biegania;)


Biegam już tylko po lesie, unikam asfaltu czy betonu jak ognia. Najpierw zawsze ~15 minut marszu, potem trochę biegania, potem rozciąganie, nastepnie znowu bieg i kolejne ~15-20 minut marszu do domu. :)

This post was edited by Grigo on Jan 25 2015 06:48am
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
Jan 25 2015 06:52am
Quote (Grigo @ Jan 25 2015 01:47pm)
Biegam już tylko po lesie, unikam asfaltu czy betonu jak ognia. Najpierw zawsze ~15 minut marszu, potem trochę biegania, potem rozciąganie, nastepnie znowu bieg i kolejne ~15-20 minut marszu do domu. :)


To fajnie, że masz możliwość biegania po lesie;) ja niestety jestem skazany na asfalt/beton :/ Jedynie w weekendy jedziemy ze znajomymi do lasu i coś tam biegamy ;) zacząłem na bieganie zabierać psa, jakoś milej mija mi teraz czas podczas biegania;)
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jan 25 2015 06:55am
Quote (Bieniol @ 25 Jan 2015 13:52)
To fajnie, że masz możliwość biegania po lesie;) ja niestety jestem skazany na asfalt/beton :/ Jedynie w weekendy jedziemy ze znajomymi do lasu i coś tam biegamy ;) zacząłem na bieganie zabierać psa, jakoś milej mija mi teraz czas podczas biegania;)


Muszę z domu iść przynajmniej 15 minut, żeby dotrzeć do tego parko-lasu :D Jednak warto
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Jan 25 2015 06:55am
Quote (Bieniol @ Jan 25 2015 12:52pm)
To fajnie, że masz możliwość biegania po lesie;) ja niestety jestem skazany na asfalt/beton :/ Jedynie w weekendy jedziemy ze znajomymi do lasu i coś tam biegamy ;) zacząłem na bieganie zabierać psa, jakoś milej mija mi teraz czas podczas biegania;)


Podziwiam, z kundlem mojej matki nie daloby sie biegac :(
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
Jan 25 2015 07:03am
Quote (Grigo @ Jan 25 2015 01:55pm)
Muszę z domu iść przynajmniej 15 minut, żeby dotrzeć do tego parko-lasu :D Jednak warto


To akurat robisz sobie rozgrzewkę przed bieganiem;) 15 minut marszu jest w sam raz myślę ;)


Quote (Rave_PL @ Jan 25 2015 01:55pm)
Podziwiam, z kundlem mojej matki nie daloby sie biegac :(


Ja mam Charta angielskiego, na początku był problem żeby się nauczył jak biec przede mną, teraz już mu to dobrze idzie;) czasem go puszczam luzem ale ściga mi jakieś sarny, bażanty itp. ;)
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jan 25 2015 07:06am
Quote (Grigo @ 25 Jan 2015 14:47)
Biegam już tylko po lesie, unikam asfaltu czy betonu jak ognia. Najpierw zawsze ~15 minut marszu, potem trochę biegania, potem rozciąganie, nastepnie znowu bieg i kolejne ~15-20 minut marszu do domu. :)


to niezle, robisz to 100% ksiazkowo :D ja mimo licznych urazow wciaz nie moge sie nigdy zmusic do prawidlowej rozgrzewki itd.

This post was edited by cOr on Jan 25 2015 07:06am
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Jan 30 2015 12:32pm
Zacząłem biegać w tym tygodniu. Dzisiaj był mój drugi bieg i jak na razie słabo mi idzie, ale jestem dobrej myśli. Iso gz.
Go Back To Polska Topic List
Prev1390391392393394469Next
Add Reply New Topic New Poll