Quote (tomek0602 @ Jan 3 2015 01:27pm)
Jestem posiadaczem garmina 110 HR i uwazam,ze dla amatora jest to swietny wybor. Masz dokladny pomiar odleglosci i tetna, uzytkuje go od maja tamtego roku i nie popsul sie ani razu.
Ten 110 jest modelem nowszym czy starszym od 210. Bo jak ja kupowałem mój 210, to kupiłem najsensowniejszy model, a jak poczytałem pobieżnie o 110, to nie wiem, czym oba się różnią
cOr imho zależy ile chcesz mieć bajerów. Mój brat w 620 czy tam 610 patrzy ile kroków robi, jak wysoko nogi unosi, wie jak długi krok robi na zawodach i na treningu. Ale np dla mnie te informacje są zupełnie zbędne, bo prezentuje zupełnie inny poziom i jak na razie walczę bez przerwy z kontuzjami a nie biegam regularnie.
Dołączyłem do rywalizacji na styczeń