d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1389390391392393469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Jan 5 2015 03:48pm
https://www.endomondo.com/challenges/19712054
Zapraszam do rywalizacji styczniowej :)
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jan 5 2015 03:51pm
Quote (b0b3k @ 5 Jan 2015 23:48)
https://www.endomondo.com/challenges/19712054
Zapraszam do rywalizacji styczniowej :)


zaczynam ale na razie poza rywalizacja :angry: 5:30 na kilometr to narazie moge wam wode podawac
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Jan 5 2015 03:58pm
Quote (lszcz @ 5 Jan 2015 23:51)
zaczynam ale na razie poza rywalizacja :angry: 5:30 na kilometr to narazie moge wam wode podawac


Dawaj liczy się kilometraż. :)
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jan 5 2015 04:10pm
W mojej sytuacji będą to pewnie z max 2 wyjścia tygodniowo na dosłownie kilkanaście minut, ale się zapisałem :P
Member
Posts: 9,853
Joined: Aug 5 2009
Gold: 3,704.84
Jan 5 2015 04:59pm
Quote (tomek0602 @ Jan 3 2015 01:27pm)
Jestem posiadaczem garmina 110 HR i uwazam,ze dla amatora jest to swietny wybor. Masz dokladny pomiar odleglosci i tetna, uzytkuje go od maja tamtego roku i nie popsul sie ani razu.

Ten 110 jest modelem nowszym czy starszym od 210. Bo jak ja kupowałem mój 210, to kupiłem najsensowniejszy model, a jak poczytałem pobieżnie o 110, to nie wiem, czym oba się różnią :D
cOr imho zależy ile chcesz mieć bajerów. Mój brat w 620 czy tam 610 patrzy ile kroków robi, jak wysoko nogi unosi, wie jak długi krok robi na zawodach i na treningu. Ale np dla mnie te informacje są zupełnie zbędne, bo prezentuje zupełnie inny poziom i jak na razie walczę bez przerwy z kontuzjami a nie biegam regularnie.

Dołączyłem do rywalizacji na styczeń B)
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Jan 6 2015 06:41am
Rowniez dolaczylem,, nawet biegalem caly jeden raz, ale pogoda zdecydowanie odrzuca - mialo byc 7-8 km, skonczylo sie na 5 w slimaczym tempie, bo wszedzie jedno wielkie lodowisko :(
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jan 11 2015 08:29am




pakiet z dzisiejszego "biegu" wośp
ogolem maksymalne value za 20zl, do tego dawali jeszcze cieple napoje i jakies inne gadzety ktorych nie chcialo mi sie zbierac
fajna, rodzinna i swiateczna atmosfera ale z biegiem ulicznym wiele wspolnego to nie mialo, brak jakichkolwiek pomiarow czasowych, trasa niezbyt zamknieta dla przechodniow (masy dziadkow lazily pod nogami) ludzie tez nastawieni na zabawe a nie bieganie. scisk nieziemski, masa jakichs psow i wozkow

ale i tak calkiem fajnie ;]

This post was edited by cOr on Jan 11 2015 08:32am
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jan 25 2015 05:59am
Macie jakieś specjalne butki na zimę? Moje kalenji po dzisiejszym biegu przez las, czyli przez śnieg za kostkę, są całe przemoczone... Dobrze, że założyłem 2 pary skarpet :D
PS. Tak, znowu biegam. Staram się nie przeginać, więc tylko 3-4 razy tygodniowo i po kilkanaście minut, chociaż dzisiaj trochę przegiąłem, ale świetnie się biegało, bajkowa sceneria ^_^
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jan 25 2015 06:05am
Quote (Grigo @ 25 Jan 2015 13:59)
Macie jakieś specjalne butki na zimę? Moje kalenji po dzisiejszym biegu przez las, czyli przez śnieg za kostkę, są całe przemoczone... Dobrze, że założyłem 2 pary skarpet :D
PS. Tak, znowu biegam. Staram się nie przeginać, więc tylko 3-4 razy tygodniowo i po kilkanaście minut, chociaż dzisiaj trochę przegiąłem, ale świetnie się biegało, bajkowa sceneria ^_^


ja mam jedne buty caloroczne ;] ale wczorja wieczorem mi przemokly troche bo dosc mocno snieg padal
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jan 25 2015 06:40am
Quote (Grigo @ Jan 25 2015 11:59am)
Macie jakieś specjalne butki na zimę? Moje kalenji po dzisiejszym biegu przez las, czyli przez śnieg za kostkę, są całe przemoczone... Dobrze, że założyłem 2 pary skarpet :D
PS. Tak, znowu biegam. Staram się nie przeginać, więc tylko 3-4 razy tygodniowo i po kilkanaście minut, chociaż dzisiaj trochę przegiąłem, ale świetnie się biegało, bajkowa sceneria ^_^




Kupilem kilka dni temu. Jesli pogoda sie pogorszy i nie beda sie nadawac to zawsze pozostaje silownia(przygotowanie do sezonu :D)

This post was edited by KinderKorwinista on Jan 25 2015 06:40am
Go Back To Polska Topic List
Prev1389390391392393469Next
Add Reply New Topic New Poll