☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Piłka Nożna 2 > Oficjalny Repost
Prev
1
38
39
40
41
42
1879
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 360016
Replies: 18786
Track Topic
HEDON
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold
:
0.99
#391
Dec 14 2014 01:40pm
FARCA NIE UMIALA WYGRAC W GETAFE A ATLETICO POKI CO PRZEGRYWA Z VILLAREAL
hehehehehe
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold
:
0.00
#392
Dec 14 2014 01:45pm
pepe jeszcze bez zoltej karti
Pozer
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold
:
4,043.00
Warn: 10%
#393
Dec 14 2014 03:08pm
Quote (JohnyCage @ Dec 14 2014 06:41pm)
won z tego tematu,
założyłeś swój, czemu w nim nie piszesz?
Pisze gdzie chce i nie jestem taki ograniczony, zeby bojkotowac czyjes tematy na forum internetowym
Rave_PL
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold
:
1,780.00
#394
Dec 15 2014 04:06am
Za godzinke losowanie. Marzy mi sie powtorka z zeszlego roku i Real - Schalke. Ciekawe jaki zespol wylosuje Manchester United. Oh w8...
Westo
Member
Posts: 32,043
Joined: Jul 24 2008
Gold
:
Locked
Warn: 40%
#395
Dec 15 2014 04:14am
o ktorej losowanie ? na eurosporcie dwa tak?
Rave_PL
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold
:
1,780.00
#396
Dec 15 2014 04:25am
Quote (Westo @ Dec 15 2014 10:14am)
o ktorej losowanie ? na eurosporcie dwa tak?
12 CL, 13 EL. Nie wiem, bede szukal jakiejs relacji love w necie cuz robota.
HEDON
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold
:
0.99
#397
Dec 15 2014 04:35am
Quote (Rave_PL @ 15 Dec 2014 12:06)
Za godzinke losowanie. Marzy mi sie powtorka z zeszlego roku i Real - Schalke. Ciekawe jaki zespol wylosuje Manchester United. Oh w8...
OBSTAWIAM ZE REAL ZNOW TRAFI NA NIEMCOW CHOCIAZ PO NIEMIECKIEJ SCIEZCE Z ZESZLEGO SEZONU PRZYDALOBY SIE SPUSCIC WPIERDOL JAKIMS SMIECIOM Z ANGLII
Rave_PL
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold
:
1,780.00
#398
Dec 15 2014 04:37am
Quote (HEDON @ Dec 15 2014 10:35am)
OBSTAWIAM ZE REAL ZNOW TRAFI NA NIEMCOW CHOCIAZ PO NIEMIECKIEJ SCIEZCE Z ZESZLEGO SEZONU PRZYDALOBY SIE SPUSCIC WPIERDOL JAKIMS SMIECIOM Z ANGLII
No leverkusen tez spoko opcja.
Sejko1711
Member
Posts: 18,319
Joined: Jun 11 2008
Gold
:
24,735.00
#399
Dec 15 2014 05:23am
Juve-Bvb
Rave_PL
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold
:
1,780.00
#400
Dec 15 2014 05:28am
Schalke : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
38
39
40
41
42
1879
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact