d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of The Storm > Temat Oficjalny
Prev13839404142120Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,590
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Feb 10 2015 05:12pm
chyba tutaj jeszcze nie postowałem
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold: 0.00
Feb 10 2015 05:15pm
Quote (SimSimSalabim @ Feb 11 2015 12:12am)
chyba tutaj jeszcze nie postowałem


chyba jeszcze nie wyszpagatowales
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Feb 10 2015 05:16pm
Quote (WickedBlossom @ Feb 11 2015 12:41am)
bo jak gracie razem to wam dobiera przeciwnikow na waszym poziomie, w teamie ze mna dobiera na polowe mojego poziomu i tacy oponenci was miazdza z latwoscia
a potem alf f4 podczas meczu XD

Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold: 0.00
Feb 10 2015 05:21pm
Quote (hehehehehe @ Feb 11 2015 12:16am)
a potem alf f4 podczas meczu XD


XDDDDDDDDDDDDDd

e/ kurde chcialem tychusa kupic, no ale musze na wikingow wyfarmic w takim razie ehh

This post was edited by WickedBlossom on Feb 10 2015 05:22pm
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Feb 10 2015 05:24pm
Quote (WickedBlossom @ 11 Feb 2015 01:21)
XDDDDDDDDDDDDDd

e/ kurde chcialem tychusa kupic, no ale musze na wikingow wyfarmic w takim razie ehh


zaeuro kup
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Feb 11 2015 12:14am
a fienc biorac pod uwage paczn otki co polecacie zakupic za moj gruby hajs

inb4 przeczytaj pacz notki
nie mam czasu + nie chce mi sie :(
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Feb 11 2015 12:18am
Quote (Lander @ 11 Feb 2015 07:14)
a fienc biorac pod uwage paczn otki co polecacie zakupic za moj gruby hajs

inb4 przeczytaj pacz notki
nie mam czasu + nie chce mi sie :(


poczekej z 2tygodnie jeszcze :)))))))
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Feb 11 2015 12:22am
nowa huta dupa cicho
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Feb 11 2015 03:53am
Quote (Lander @ 11 Feb 2015 08:22)
nowa huta dupa cicho


ten krasnal z kilofem i mlotem opur mocarny
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Feb 11 2015 04:17am
Quote (lszcz @ 11 Feb 2015 10:53)
ten krasnal z kilofem i mlotem opur mocarny



No wiadomo ze muradin najleprzy

mam kupione muradina nove i goblina i 18k na rozjebanie
Go Back To Polska Topic List
Prev13839404142120Next
Add Reply New Topic New Poll