d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 4 > Temat Oficjalny
Prev1383940414282Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Jan 1 2014 11:55am
Quote (hehehehehe @ Jan 1 2014 06:32pm)
Wlasnie loptop wrocil z naprawy i niedlugo pewnie kupie. :)

Dla tych co graja, pojdzie na nim? (i5, gtx 660m 8gb ramu)


pójdzie
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Jan 4 2014 06:01am
Do guuuury!
81 poziom a jak tam u Was Panowie?
Member
Posts: 183
Joined: Aug 26 2013
Gold: 0.00
Jan 4 2014 06:18am
Quote (blejdowy @ Jan 1 2014 07:55pm)
pójdzie


No ja bym nie był jakimś wielkim optymistą, bo i5 z lapka jest 2 rdzeniowe, a do bf4 raczej trzeba 4. Pójść pewnie pójdzie, ale szału to bym się nie spodziewał.

Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Jan 4 2014 06:20am
Quote (Redel @ Jan 4 2014 02:01pm)
Do guuuury!
81 poziom a jak tam u Was Panowie?


Ja nie mialem czasu na gre przez dluzszy czas i mam tylko 61 albo 62 (kupilem gre 2 tyg po premierze), ale moj ziomek, ktory kupil tego samego dnia, ma teraz 98 chyba.
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Jan 4 2014 06:30am
dziala wam w ogole battle log?
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Jan 4 2014 06:39am
Quote (Unsatiable @ 4 Jan 2014 13:20)
Ja nie mialem czasu na gre przez dluzszy czas i mam tylko 61 albo 62 (kupilem gre 2 tyg po premierze), ale moj ziomek, ktory kupil tego samego dnia, ma teraz 98 chyba.


Powiem szczerze, że ja miałem grę w dzień premiery ale po jednym dniu grania odpuściłem sobie bo gra była całkowicie niegrywalna. Zacząłem grać około 1 grudnia i tak gram do tej pory :)

Quote (Unsatiable @ 4 Jan 2014 13:30)
dziala wam w ogole battle log?


Działa bardzo dobrze.
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Jan 4 2014 06:41am
Quote (Redel @ Jan 4 2014 02:39pm)
Powiem szczerze, że ja miałem grę w dzień premiery ale po jednym dniu grania odpuściłem sobie bo gra była całkowicie niegrywalna. Zacząłem grać około 1 grudnia i tak gram do tej pory :)



Działa bardzo dobrze.


no ja mialem z miesiac przerwy, ale teraz dalej chce bic lvle. Granie snajperem to najlepsza rzecz w bfie.
Member
Posts: 183
Joined: Aug 26 2013
Gold: 0.00
Jan 4 2014 08:37am
Apropo bicia lvl dają exp x2 dla ludzi z premium
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Jan 4 2014 01:49pm
Quote (MDXKRK @ 4 Jan 2014 15:37)
Apropo bicia lvl dają exp x2 dla ludzi z premium


Drugi dzień dzięki temu bije momentalnie lvle :D
Member
Posts: 183
Joined: Aug 26 2013
Gold: 0.00
Jan 4 2014 02:03pm
Quote (Redel @ Jan 4 2014 09:49pm)
Drugi dzień dzięki temu bije momentalnie lvle :D


No ja się właśnie zabieram za wbicie w końcu jakiegoś, bo żal, ból i męka póki co ;d

This post was edited by MDXKRK on Jan 4 2014 02:03pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1383940414282Next
Add Reply New Topic New Poll