d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Fallout Online2 > Temat Oficjalny
Prev13839404142598Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 13 2013 05:29am
Quote (gnuj618 @ 13 Aug 2013 13:29)
jajebie juz w tencie miejsce mi sie skonczylo :cry:


No bez jaj, ze jest limit :<
e/ za 20 metal partsow mozna sobie sejf zafiksowac.

This post was edited by Atanok on Aug 13 2013 05:30am
Member
Posts: 11,456
Joined: Mar 9 2008
Gold: 827.20
Aug 13 2013 05:29am
Quote (Lander @ Aug 13 2013 11:24am)
daj nick
Na karawany to przede wszystkim nie solo
Po ostatnim patchu podobno sg buffowali w sumie więc nie wiem czy bg dalej mają przewage. Ogarnij sobie bg z tego posta: http://forum.fonline2.com/index.php?topic=1258.0
w pierwszym poście podawałem linki do buildów dla sg i energetyka


Dream Collector to nick craftera , jeszcze się trochę pobawię w craftowanie - zarobię i będę mógl odpalic tą druga postać. No teraz tylko kwestia wyboru odpowiedniego. No i wiem, że karawany nie solo. Mógłbym z kimś stąd na to iść, no nie ?
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Aug 13 2013 05:30am
Quote (Atanok @ Aug 13 2013 01:29pm)
No bez jaj, ze jest limit :<
e/ za 20 metal partsow mozna sobie sejf zafiksowac.


za 1 metal part to ja mam 880 kapsli wiec srednio mi sie podoba takie rozwiazanie, juz wole useless smieci powywalac
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 13 2013 05:31am
Quote (gnuj618 @ 13 Aug 2013 13:30)
za 1 metal part to ja mam 880 kapsli wiec srednio mi sie podoba takie rozwiazanie, juz wole useless smieci powywalac


Jakim cudem masz taki przelicznik? Ja mam tego sporo, chce zarabiac.
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Aug 13 2013 05:31am
Quote (CantTouchThis @ Aug 13 2013 01:29pm)
Dream Collector to nick craftera , jeszcze się trochę pobawię w craftowanie - zarobię i będę mógl odpalic tą druga postać. No teraz tylko kwestia wyboru odpowiedniego. No i wiem, że karawany nie solo. Mógłbym z kimś stąd na to iść, no nie ?


no tak, tylko nam teraz chwile zajmie zrobienie levelu bo większosć reroll na alty robi
/e aktualna lista kolorków https://www.dropbox.com/s/e828nbti1aw4xp9/NameColorizing.txt

This post was edited by Lander on Aug 13 2013 05:32am
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Aug 13 2013 05:32am
Quote (Atanok @ Aug 13 2013 01:31pm)
Jakim cudem masz taki przelicznik? Ja mam tego sporo, chce zarabiac.


konkretniej to za 1 firewood/junk/tube i 2 party robie needler pistolecika i sprzedaje go za 880 do kupcow
ale zeby go wogle potrafic robic to trzeba wladowac w gunsmitha 2

This post was edited by gnuj618 on Aug 13 2013 05:33am
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Aug 13 2013 05:33am
kurwa nie umiem pisac na maszynie do pisania xD

e i wgl histore tak chujowa wymyslilem ze szok, ale moze sie sprzeda xD

This post was edited by iRetwe on Aug 13 2013 05:37am
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Aug 13 2013 05:33am
Quote (iRetwe @ Aug 13 2013 01:33pm)
kurwa nie umiem pisac na maszynie do pisania xD


nie wiem czemu ale to zdanie mnie rozsmieszylo xdddddddddddd
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 13 2013 05:34am
Quote (gnuj618 @ 13 Aug 2013 13:32)
konkretniej to za 1 firewood/junk/tube i 2 party robie needler pistolecika i sprzedaje go za 880 do kupcow
ale zeby go wogle potrafic robic to trzeba wladowac w gunsmitha 2


Wkurwia mnie w junktown yp, ktory ma 80k kapsli, a za nic nie chce placic :cry: Gdzie sa jacys oplacalni vendorzy?
Member
Posts: 21,881
Joined: Mar 7 2009
Gold: 96.00
Warn: 80%
Aug 13 2013 05:35am
Żeby w to pograć trzeba mieć fallouta2? Czy to może jakaś darmówka z neta do ściągnięcia?
Go Back To Polska Topic List
Prev13839404142598Next
Add Reply New Topic New Poll