Quote (Alyx @ Sep 5 2012 03:27pm)
Pisząc pułapki masz na myśli coś jak dirty tp w diablo 2 ?? WIdziałem już parę ripów gdzie po wejściu do gry ktoś pisał żeby użyć jego baneru bo jest safe, wizzard użył a koleś był barbem i trzymał koło siebie 2 packi elitek , wizzard po zejściu laga po pierwszym teleporcie w grze widział już tylko death screen.
norma dobrze że gram barbem bo bym już parę razy przez takie "żarty" ducha wyzionął
