d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Hardcore
Prev13839404142116Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Sep 2 2012 10:59pm
Ja dalej ciskam a1 inferno, potrzebuje jeszcze okolo 25m i zaczynam a2 . Atm 28 k dmg przy 29% crita z tarcza. Teraz poluje na sensowny helm of comand i ring z lohem
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Alyx-2902/hero/18160194


This post was edited by Alyx on Sep 2 2012 11:00pm
Member
Posts: 7,420
Joined: Aug 28 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 2 2012 11:52pm
i ja farmie a1 :<
Member
Posts: 27,680
Joined: Apr 25 2008
Gold: 14,919.00
Sep 3 2012 07:14am
56lvl wd 2act [*]

zapomnialem zresetowac neo przed graniem i postanowila sama sie zresetowac akurat jak podszedlem do wesolej gromadki samobójców

chyba dlugo bedzie mi siedziec w glowie te 32h nad tym spedzone
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Sep 3 2012 12:56pm
Quote (Alyx @ 3 Sep 2012 05:59)
Ja dalej ciskam a1 inferno, potrzebuje jeszcze okolo 25m i zaczynam a2 . Atm 28 k dmg przy 29% crita z tarcza. Teraz poluje na sensowny helm of comand i ring z lohem
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Alyx-2902/hero/18160194


n1 monk
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Sep 4 2012 03:10pm
sa juz jakies pulapki na graczy na hc??

Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Sep 5 2012 09:27am
Quote (rollen @ 4 Sep 2012 23:10)
sa juz jakies pulapki na graczy na hc??


Pisząc pułapki masz na myśli coś jak dirty tp w diablo 2 ?? WIdziałem już parę ripów gdzie po wejściu do gry ktoś pisał żeby użyć jego baneru bo jest safe, wizzard użył a koleś był barbem i trzymał koło siebie 2 packi elitek , wizzard po zejściu laga po pierwszym teleporcie w grze widział już tylko death screen.
Member
Posts: 7,420
Joined: Aug 28 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 6 2012 10:02am
Quote (Alyx @ Sep 5 2012 03:27pm)
Pisząc pułapki masz na myśli coś jak dirty tp w diablo 2 ?? WIdziałem już parę ripów gdzie po wejściu do gry ktoś pisał żeby użyć jego baneru bo jest safe, wizzard użył a koleś był barbem i trzymał koło siebie 2 packi elitek , wizzard po zejściu laga po pierwszym teleporcie w grze widział już tylko death screen.


norma dobrze że gram barbem bo bym już parę razy przez takie "żarty" ducha wyzionął :)
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Sep 6 2012 03:39pm
58 lvl act 2 hell down ez
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Sep 6 2012 03:52pm
Pierdole, nie farmie juz po pijaku. Sprzedalem przy w jakis ciekawy sposob swoje wristy do vendora a kupilem je wczoraj za 2 m '/
Member
Posts: 7,420
Joined: Aug 28 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 7 2012 09:05am
Quote (Alyx @ Sep 6 2012 09:52pm)
Pierdole, nie farmie juz po pijaku. Sprzedalem przy w jakis ciekawy sposob swoje wristy do vendora a kupilem je wczoraj za 2 m '/


N1
Go Back To Polska Topic List
Prev13839404142116Next
Add Reply New Topic New Poll