Quote (Stanislaw @ Feb 1 2012 10:54pm)
Panowie ja to tak kminie kilka lat temu mialem Iphone i uwazalem ze to syf, bo nie mozna bylo nic w nim pogrzebac, wszedzie jakies bariery itd.
pozniej mialem przerwe dwa lata i teraz dostalem Ipada 2 i uwazam ze to jest jedna z najfajniejszych zabawek multimedialnych jaka mialem w rekach kiedykolwiek.
Ekran, dźwięk, obsluga - aktualnie jest szeroka mozliwosc grzebania w telefonie po jailbreaku, fajnie sie tego uczy - fajnie sie to poznaje - super sie tego uzywa.
tak chcialem sie podzielic moimi wrazeniami ;p
Potwierdzam
