d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Matura 2012 > Temat Oficjalny
Prev1383940414260Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
May 9 2012 04:25pm
Quote (Msk @ May 9 2012 10:23pm)
Nie ma już rozszerzonych ustnych, aktualnie jest 1 poziom. Na agh kazdy % z rozszerzenia się liczy. Jebane 20 pkt może zadecydowac o wyborze kierunku :(


nie ma ustnego rozszerzonego? wtf? to jak to niby działa? piszesz tylko pisemny roz + podst pisemna + podst ust? Bezsens, ustny roz od ustnego pdst. różni się w chuj.
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
May 9 2012 04:26pm
Quote (xxxRedxxx @ May 10 2012 12:25am)
nie ma ustnego rozszerzonego? wtf? to jak to niby działa? piszesz tylko pisemny roz + podst pisemna + podst ust? Bezsens, ustny roz od ustnego pdst. różni się w chuj.


W tym roku wprowadzili zmianę. Jest jeden poziom egzaminow ustnych, troche zmienily się zasady.
Member
Posts: 2,143
Joined: Jan 9 2012
Gold: 3.15
May 9 2012 04:28pm
Zamykam temat o tej głupocie :angry:
Member
Posts: 3,124
Joined: Aug 23 2011
Gold: 389.98
May 9 2012 11:25pm
Quote (Msk @ May 10 2012 12:23am)
Nie ma już rozszerzonych ustnych, aktualnie jest 1 poziom. Na agh kazdy % z rozszerzenia się liczy. Jebane 20 pkt może zadecydowac o wyborze kierunku :(


A tu akurat gowno prawda, bo ustny masz wybor, z tym, ze jak wezmiesz rozszerzony, to olewasz podstawowy ustny I lecisz roz. Za to dowiedzialem sie, ze egzaminy obydwa trzeba napisac :x
Member
Posts: 7,241
Joined: Aug 23 2009
Gold: 282.70
May 9 2012 11:35pm
Quote (Stiffus @ May 10 2012 07:25am)
A tu akurat gowno prawda, bo ustny masz wybor, z tym, ze jak wezmiesz rozszerzony, to olewasz podstawowy ustny I lecisz roz. Za to dowiedzialem sie, ze egzaminy obydwa trzeba napisac :x


xD
nie ma ustnego rozszerzonego byku
Member
Posts: 3,124
Joined: Aug 23 2011
Gold: 389.98
May 9 2012 11:42pm
Quote (Wykluczone @ May 10 2012 07:35am)
xD
nie ma ustnego rozszerzonego byku

Kurwa, a u mnie jest I chuj? :D srsly
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
May 9 2012 11:47pm
Quote (Stiffus @ May 10 2012 07:42am)
Kurwa, a u mnie jest I chuj? :D srsly


Śląsk?
Member
Posts: 7,241
Joined: Aug 23 2009
Gold: 282.70
May 10 2012 12:03am
Quote (Msk @ May 10 2012 07:47am)
Śląsk?


albo kresy wschodnie xD
Member
Posts: 3,124
Joined: Aug 23 2011
Gold: 389.98
May 10 2012 12:12am
Quote (Wykluczone @ May 10 2012 08:03am)
albo kresy wschodnie xD

Lodz
Member
Posts: 3,124
Joined: Aug 23 2011
Gold: 389.98
May 10 2012 02:37am
Ok, podstawa beznadziejnie latwa, zobaczymy co o 14 :0
Go Back To Polska Topic List
Prev1383940414260Next
Add Reply New Topic New Poll