d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Zakłady Bukmacherskie > Temat Oficjalny
Prev1383940414286Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,421
Joined: Jul 7 2007
Gold: 3,750.00
Sep 29 2011 10:05am
twente -1 z wisla 1
athletic psg dnb 2
metalist z alkmaar 1

maly kuponik na dziś, ako 8.0

This post was edited by Zaop on Sep 29 2011 10:05am
Member
Posts: 1,639
Joined: Apr 18 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Oct 1 2011 10:22am
http://www.bet-at-home.com/top10BetDetail.aspx?ID=3451 to jest dopiero nos do bukmacherki:D ja bym sie zajebal ze 5euro nie postawilem, a tylko 0,5:)
Member
Posts: 8,672
Joined: Dec 31 2007
Gold: Locked
Warn: 60%
Oct 1 2011 11:10am
Quote (LESNYBARB_PL @ Oct 1 2011 04:22pm)
http://www.bet-at-home.com/top10BetDetail.aspx?ID=3451 to jest dopiero nos do bukmacherki:D ja bym sie zajebal ze 5euro nie postawilem, a tylko 0,5:)


fart 1 na milion ;)

jak lech wygrywal 1-0 postawilem ze kolejna bramke strzeli lech i tak samo z roma :drool:
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Oct 1 2011 01:21pm
gra ktos na bet-at-home? nie wiem czemu ale nagle i opera i chrome przestaly mi zapamietywac dane z tejstrony, musze za kazdym razem wpisywac, tragedia ludzka
mial ktos cos podobnego?
Member
Posts: 6,053
Joined: Nov 3 2006
Gold: 7.37
Oct 1 2011 01:24pm
Quote (cOr @ Oct 1 2011 07:21pm)
gra ktos na bet-at-home? nie wiem czemu ale nagle i opera i chrome przestaly mi zapamietywac dane z tejstrony, musze za kazdym razem wpisywac, tragedia ludzka
mial ktos cos podobnego?


musisz pogrzebac cos w ustawieniach
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Oct 2 2011 02:40am
Jakiśdobry kurs na dziś?
Member
Posts: 6,203
Joined: Sep 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 2 2011 12:50pm
witam,

zaczynam przygode z obstawianiem, pytanie 1. co to jest handicap ? - rozwiazane

albo jesli ktos ma gdzie ciekawie opisane jakis turtorial co wszystko znaczy over under 2.5 etc to nie bede zadawal zbednych pytan.

This post was edited by blinky_mail on Oct 2 2011 12:58pm
Member
Posts: 29,056
Joined: Dec 6 2006
Gold: 2,203.60
Oct 2 2011 12:57pm
Quote (blinky_mail @ Oct 2 2011 07:50pm)
witam,

zaczynam przygode z obstawianiem, pytanie 1. co to jest handicap ?

albo jesli ktos ma gdzie ciekawie opisane jakis turtorial co wszystko znaczy over under 2.5 etc to nie bede zadawal zbednych pytan.


Zależy jeszcze jaki handi, dwu czy trzy drogowy.

Tutaj tak ogólnie masz wytłumaczone


>>>Handicap
Polega na tym, że przed rozpoczęciem meczu mocniejszej drużynie jest odejmowany gol lub gole, a słabszej dodawany.Najczęściej są spotykane handicapy : +1,-1, które oznaczają dodanie bramki słabszej drużynie i odjęcie lepszej.

+ http://www.etypy.com/handicap-azjatycki.php

Na fb załóż konto, tam chłopaki wszystko wytłumaczą ( w tym ja jak będzie czas )
Member
Posts: 6,203
Joined: Sep 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 2 2011 12:59pm
Quote (dino99 @ 2 Oct 2011 19:57)
Zależy jeszcze jaki handi, dwu czy trzy drogowy.

Tutaj tak ogólnie masz wytłumaczone


>>>Handicap
Polega na tym, że przed rozpoczęciem meczu mocniejszej drużynie jest odejmowany gol lub gole, a słabszej dodawany.Najczęściej są spotykane handicapy : +1,-1, które oznaczają dodanie bramki słabszej drużynie i odjęcie lepszej.

+ http://www.etypy.com/handicap-azjatycki.php

Na fb załóż konto, tam chłopaki wszystko wytłumaczą ( w tym ja jak będzie czas )



dzieki, poczytam. fb? facebook ;x ? innego skrotu nie kojarze sorry :(
Member
Posts: 29,056
Joined: Dec 6 2006
Gold: 2,203.60
Oct 2 2011 01:00pm
Quote (blinky_mail @ Oct 2 2011 07:59pm)
dzieki, poczytam. fb? facebook ;x ? innego skrotu nie kojarze sorry :(


Forum bukmacherskie, obecnie największe forum o tej tematyce. Jest dział dla początkujących, tam otrzymasz odpowiedź na każde pytanie.
Go Back To Polska Topic List
Prev1383940414286Next
Add Reply New Topic New Poll