d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev13839404142672Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Dec 23 2011 06:00pm
Quote (Tompior2 @ 23 Dec 2011 21:32)
DotA 2 > DotA > LoL > HoN

Gram w Dote 2 od prawie 2 miesiecy i na serio. Jest grubo.


Dota 2 to biedniejsza wersja hona. Deal with it scrub.
Member
Posts: 395
Joined: Jan 25 2007
Gold: 514.50
Dec 23 2011 06:15pm
Quote (Saygon @ 24 Dec 2011 02:00)
Dota 2 to biedniejsza wersja hona. Deal with it scrub.


Chciałeś chyba powiedzieć, że HoN to zerżnięta żywcem DotA bez ograniczeń silnika wc3. Z tą jednak różnicą, że S2Games to debile i nie potrafili wykorzystać tego potencjału, jaki dała im DotA. Zniszczyli grę brakiem supportu i pomysłu, a dodawanie nowego herosa co 1-2 tygodnie na pewno w niczym nie pomagało.

DotA2 jest DOKŁADNĄ Dotą, tyle, że bez ograniczeń silnika. Tutaj pieczę nad wszystkim sprawuje IceFrog i nie musimy się martwić, że balans zostanie zepsuty. Jak widać po turniejach, pro community i wszystkim innym - DotA 2 > HoN.
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Dec 23 2011 06:30pm
Quote (Saygon @ Dec 24 2011 02:00am)
Dota 2 to biedniejsza wersja hona. Deal with it scrub.


Not sure if troll
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Dec 23 2011 06:48pm
cos tam gram w lola i wystarczy, ale patrzac na to chetnie bym przyjebal.
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Dec 23 2011 06:54pm
Quote (Saygon @ Dec 23 2011 10:19pm)
Super hero :DDD


co sie smiejesz idze dwrorurerem grac w hona leszczyku :mellow:

This post was edited by luksus on Dec 23 2011 06:55pm
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Dec 24 2011 08:20am
http://www.getdota.com/
Nowa dota1, zajebiscie dlugi changelog, duzy poklon w strone dynamiki gry, duzo zmian, 4 nowe postacie .
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Dec 24 2011 08:22am
Quote (markov @ Dec 24 2011 03:20pm)
http://www.getdota.com/
Nowa dota1, zajebiscie dlugi changelog, duzy poklon w strone dynamiki gry, duzo zmian, 4 nowe postacie .


kurde już zaczynam czytać :D

o axe poprawwiony :DDDDDDDDDD

po chuj poprawili urse na lepsze jak on i tak za dobry był :///

This post was edited by l1pa on Dec 24 2011 08:27am
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Dec 24 2011 08:38am
Quote (Tompior2 @ 24 Dec 2011 01:15)
Chciałeś chyba powiedzieć, że HoN to zerżnięta żywcem DotA bez ograniczeń silnika wc3. Z tą jednak różnicą, że S2Games to debile i nie potrafili wykorzystać tego potencjału, jaki dała im DotA. Zniszczyli grę brakiem supportu i pomysłu, a dodawanie nowego herosa co 1-2 tygodnie na pewno w niczym nie pomagało.

DotA2 jest DOKŁADNĄ Dotą, tyle, że bez ograniczeń silnika. Tutaj pieczę nad wszystkim sprawuje IceFrog i nie musimy się martwić, że balans zostanie zepsuty. Jak widać po turniejach, pro community i wszystkim innym - DotA 2 > HoN.


Typowy przyklad dotarda. W docie 2 nie mozna sie teleportowac w nieodkryty teren co ejst tylko jednym z wielu elementow powtarzajacych sie limitacji z silnika doty 1, nie wspominajac o braku paskow many, no ale przeciez debile wciaz beda w kolko powtarzac TAK BYLO W DOCIE JEDEN ICEFROG JEST NIEOMYLNYM BOGIEM I TAK MA BYC W DOCIE 2. Smiech na sali, ale kazdy moze grac w to co lubi, nawet jesli gra w podwodna wersje hona. Nie kazdy lubi szybkie gry.

Quote (luksus @ 24 Dec 2011 01:54)
co sie smiejesz idze dwrorurerem grac w hona leszczyku  :mellow:


Brak skilla pudgem detected.
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Dec 24 2011 08:41am
Quote (Saygon @ 24 Dec 2011 16:38)
Typowy przyklad dotarda. W docie 2 nie mozna sie teleportowac w nieodkryty teren co ejst tylko jednym z wielu elementow powtarzajacych sie limitacji z silnika doty 1, nie wspominajac o braku paskow many, no ale przeciez debile wciaz beda w kolko powtarzac TAK BYLO W DOCIE JEDEN ICEFROG JEST NIEOMYLNYM BOGIEM I TAK MA BYC W DOCIE 2. Smiech na sali, ale kazdy moze grac w to co lubi, nawet jesli gra w podwodna wersje hona. Nie kazdy lubi szybkie gry.


Limitacja? Pickujesz furiona, runda start, tp na baze, 1 hit couriera nie ma. Mysle, ze brak mozliwosci tp do miejsca ktorego nikt nie widzial to akurat zaleta.
Widok paskow many jest op jezeli o przeciwnikow chodzi, to nie lol, tu trzeba denowac, i myslec.
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Dec 24 2011 08:49am
Quote (markov @ Dec 24 2011 03:41pm)
Limitacja? Pickujesz furiona, runda start, tp na baze, 1 hit couriera nie ma. Mysle, ze brak mozliwosci tp do miejsca ktorego nikt nie widzial to akurat zaleta.
Widok paskow many jest op jezeli o przeciwnikow chodzi, to nie lol, tu trzeba denowac, i myslec.


troche to, trochę dużo.
Go Back To Polska Topic List
Prev13839404142672Next
Add Reply New Topic New Poll