Quote (EustachyMotyka @ 17 Apr 2011 13:25)
ja ide w te i te dzieki temu nie musze isc na nizsze tiery jak mi rozwala tanka jednego :<
To potem powodzenia z kasą

I tak jak wprowadzą patcha 0.6.4 to będzie można przejść z HT do MT.
Generalnie patch 0.6.4 wprowadzi wiele zmian.