d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev13839404142805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold: 157.00
Apr 17 2011 05:22am
Opłaca się kupować bt-2, czy może wstrzymać się i dozbierać do t-46 ?
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 17 2011 05:23am
Quote (LukaszPL @ 17 Apr 2011 13:22)
Opłaca się kupować bt-2, czy może wstrzymać się i dozbierać do t-46 ?


Zależy w co chcesz iść. Czy w ciężkie czy w średnie.
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 17 2011 05:25am
Quote (Phrarr @ 17 Apr 2011 13:23)
Zależy w co chcesz iść. Czy w ciężkie czy w średnie.


ja ide w te i te dzieki temu nie musze isc na nizsze tiery jak mi rozwala tanka jednego :<
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 17 2011 05:28am
Quote (EustachyMotyka @ 17 Apr 2011 13:25)
ja ide w te i te dzieki temu nie musze isc na nizsze tiery jak mi rozwala tanka jednego :<


To potem powodzenia z kasą :)

I tak jak wprowadzą patcha 0.6.4 to będzie można przejść z HT do MT.
Generalnie patch 0.6.4 wprowadzi wiele zmian.
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 17 2011 05:30am
Quote (Phrarr @ 17 Apr 2011 13:28)
To potem powodzenia z kasą :)

I tak jak wprowadzą patcha 0.6.4 to będzie można przejść z HT do MT.
Generalnie patch 0.6.4 wprowadzi wiele zmian.


no jakos z kasa to jestem bardzo na + dzieki temu :o
Banned
Posts: 5,058
Joined: Jul 13 2010
Gold: 206.67
Warn: 30%
Apr 17 2011 05:32am
Quote (zuoozuoo @ Apr 17 2011 01:04pm)
/fake e: "nie można zlokalizować adresu ip serwera z pomoca dns" wuuuuuuuuuuuut?


ponawiam zapytanie :cry:
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold: 157.00
Apr 17 2011 05:33am
Quote (Phrarr @ 17 Apr 2011 13:23)
Zależy w co chcesz iść. Czy w ciężkie czy w średnie.



Z tego co zdążyłem zauważyć to wybrałem ścieżkę ciężkich czołgów kupując t-26, więc zostanę już przy tym. IS-7 czeka !
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 17 2011 05:38am
Quote (zuoozuoo @ 17 Apr 2011 13:32)
ponawiam zapytanie :cry:


format

napisalbys kiedy ci sie to pojawia
albo najlepiej daj screena...

This post was edited by EustachyMotyka on Apr 17 2011 05:40am
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 17 2011 05:40am
Quote (EustachyMotyka @ 17 Apr 2011 13:30)
no jakos z kasa to jestem bardzo na + dzieki temu :o


Ale od pewnego tieru czołgi już czasami straty przynoszą :(
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 17 2011 05:41am
Quote (Phrarr @ 17 Apr 2011 13:40)
Ale od pewnego tieru czołgi już czasami straty przynoszą :(


za dobry jestem zeby mi straty przynosily B)
Go Back To Polska Topic List
Prev13839404142805Next
Add Reply New Topic New Poll