d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Android > Temat Oficjalny
Prev13839404142966Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Mar 27 2011 01:49pm
Mam mały dylemat. Tanio HD2 na allegro jest, jednak ma jedną wadę. Jakieś drobne uszkodzenie wyświetlacza. Myślicie, że to się będzie powiększać czy coś?

http://allegro.pl/doskonaly-htc-hd-2-i1512389126.html

Dzisiaj mnie przelicytowali w ostatniej chwili na jednej aukcji już. Więcej niż 800 zł nie dam.
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Mar 27 2011 01:51pm
Quote (VolveR @ 27 Mar 2011 21:49)
Mam mały dylemat. Tanio HD2 na allegro jest, jednak ma jedną wadę. Jakieś drobne uszkodzenie wyświetlacza. Myślicie, że to się będzie powiększać czy coś?

http://allegro.pl/doskonaly-htc-hd-2-i1512389126.html

Dzisiaj mnie przelicytowali w ostatniej chwili na jednej aukcji już. Więcej niż 800 zł nie dam.


ryzykowny zakup
moze sie powiekszac a kupno nowego wyswietlacza do patelni przewyzsza wartosc telefonu wiec ja bym kupowal sprawnego

This post was edited by elfisher on Mar 27 2011 01:52pm
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Mar 27 2011 01:52pm
Quote (VolveR @ 27 Mar 2011 19:49)
Mam mały dylemat. Tanio HD2 na allegro jest, jednak ma jedną wadę. Jakieś drobne uszkodzenie wyświetlacza. Myślicie, że to się będzie powiększać czy coś?

http://allegro.pl/doskonaly-htc-hd-2-i1512389126.html

Dzisiaj mnie przelicytowali w ostatniej chwili na jednej aukcji już. Więcej niż 800 zł nie dam.


Uszkodzony wyświetlacz wiec nie radze go kupowac.

e/ JAk byl kupiony a Anglii to raczej nie bedzie działała ci ladowarka ( moge sie mylic )

This post was edited by Wujekmisza on Mar 27 2011 01:55pm
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Mar 27 2011 01:54pm
Quote (Wujekmisza @ 27 Mar 2011 21:52)
Uszkodzony wyświetlacz wiec nie radze go kupowac.


Uszkodzony mózg wiec nie radze postowac.
Member
Posts: 8,967
Joined: Dec 27 2008
Gold: 1.00
Mar 27 2011 01:58pm
Quote (VolveR @ 27 Mar 2011 21:49)
Mam mały dylemat. Tanio HD2 na allegro jest, jednak ma jedną wadę. Jakieś drobne uszkodzenie wyświetlacza. Myślicie, że to się będzie powiększać czy coś?

http://allegro.pl/doskonaly-htc-hd-2-i1512389126.html

Dzisiaj mnie przelicytowali w ostatniej chwili na jednej aukcji już. Więcej niż 800 zł nie dam.


nigdy nie kupuj uszkodzonych telefonow

skoro jest jakas wada to znaczy, ze z telefonem cos sie stalo- upadl lub cos w tym stylu... nigdy nie wiesz co wyjdzie po miesiacu uzytkowania...

Quote (imnoise @ 27 Mar 2011 21:54)
Uszkodzony mózg wiec nie radze postowac.


postawilbym ci piwo za tego posta ;D

This post was edited by SchoolOfRock on Mar 27 2011 01:58pm
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Mar 27 2011 01:59pm
nvm

This post was edited by Wujekmisza on Mar 27 2011 01:59pm
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Mar 27 2011 02:01pm
Quote (Bodziuu @ Mar 27 2011 03:32pm)
siema ;)
potrzebuje waszej opinii na temat Sony Ericssona Xperia X8


podbijam
Member
Posts: 11,669
Joined: Jun 10 2006
Gold: 985.05
Mar 27 2011 02:02pm
Quote (imnoise @ Nov 7 2010 01:59pm)
Też w pochmurną pogodą nie możecie złapać fixa gps? Ja dzisiaj w spicy 15 minut czekałem i lipa...


Niebo nie jest calkowicie zachmurzone, ale fix zlapalem w niecala minute.
... nie wiem czemu ten post sie wyswietlil jako ostatni...

This post was edited by nomadwgk on Mar 27 2011 02:09pm
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Mar 27 2011 02:06pm
Za 800 zł spokojnie kupisz fajnego HD2, wystarczy poczekać kilka dni i obserwować aukcję. Szukaj też ofert ze swojego miasta, odbiorem osobistym i targuj się, sporo osób chętnie schodzi wtedy z ceny przynajmniej o 50 zł.
Dwóch kolegów kupiło te telefony po 750 zł jak dobrze pamiętam.

Quote (imnoise @ 27 Mar 2011 20:54)
Uszkodzony mózg wiec nie radze postowac.

Popieram.

Quote (Wujekmisza @ 27 Mar 2011 20:52)
e/ JAk byl kupiony a Anglii to raczej nie bedzie działała ci ladowarka ( moge sie mylic )

Co za różnica, kupi sobie przejściówkę (zresztą pewnie jest w komplecie) albo podepnie jakąkolwiek inną ładowarkę.

/e: a co do uszkodzonego wyświetlacza to imo nie warto. Cholera wie od czego to.
Sama szybka w HD2 jest dość pancerna, jakaś szyba z NASA chyba, nie pęka od byle stuknięcia czy upadku, więc jeśli nie działa kilka pikseli na ekranie to może wlała się do środka jakaś kropla wody czy cuś.

This post was edited by toyo on Mar 27 2011 02:08pm
Member
Posts: 8,967
Joined: Dec 27 2008
Gold: 1.00
Mar 27 2011 02:09pm
Quote (radi3k @ 27 Mar 2011 21:23)
Jest jakaś aplikacja, która pozwala na sterowanie komputerem? Głównie chodzi mi o start/stop, ściszanie itp.


team viewer :)



Volver, zamiast tego HD2 bierz SGSa... zaplacisz za niego jakies 850zl, a telefon jest o niebo lepszy!

This post was edited by SchoolOfRock on Mar 27 2011 02:10pm
Go Back To Polska Topic List
Prev13839404142966Next
Add Reply New Topic New Poll