d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Shakes & Fidget > Repost
Prev13839404142720Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,994
Joined: Feb 25 2009
Gold: 1,600.00
Oct 17 2010 12:55pm
Quote (Zigo @ Oct 17 2010 06:41pm)
w opcjach jest
jak nacisniesz usun konto


to stad wiesz, ze nie masz nic? :<
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Oct 17 2010 12:56pm
Dobra wojna, z wygranych przez nas ta byla najbardziej zacieta, win tym samym lepiej smakuje ;)
Jest top 10, konkretnie 9 miejsce, na top 5 nie ma szans, dlatego teraz trzeba walczyc o utrzymanie sie kolo tej pozycji 7-10
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Oct 17 2010 12:57pm
Winszuję JSP TEAM, ale wątpię że długo utrzymacie się w top 10. :)
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Oct 17 2010 12:57pm
Quote (pawlosek @ Oct 17 2010 08:57pm)
Winszuję JSP TEAM, ale wątpię że długo utrzymacie się w top 10. :)


Trzy gildie z top 10 lejemy, a ja kupuję grzyby, więc teraz będzie z górki.
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Oct 17 2010 12:58pm
Quote (pawlosek @ 17 Oct 2010 19:57)
Winszuję JSP TEAM, ale wątpię że długo utrzymacie się w top 10. :)


jest tylko 5 gildii które mogą nam wjebać (ewentualnie ichor), ale one są za wysoko i nam nie będą zabierać za dużo czci, a my mam kogo atakować więc ewentualne straty będziemy nadrabiać z nawiązką

This post was edited by 50groszy on Oct 17 2010 01:00pm
Member
Posts: 15,922
Joined: Jul 1 2006
Gold: 0.00
Warn: 30%
Oct 17 2010 12:58pm
Quote (pawlosek @ Oct 17 2010 06:57pm)
Winszuję JSP TEAM, ale wątpię że długo utrzymacie się w top 10. :)


niby dlaczego ?
bo nie wzieliśmy cię go gildi ?
spadniemy jedynie jak pokona nas słabsza gildia
(a na razie takiej nie ma poniżej top10)
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Oct 17 2010 01:02pm
Quote (Donkotjo @ 17 Oct 2010 20:58)
niby dlaczego ?
bo nie wzieliśmy cię go gildi ?
spadniemy jedynie jak pokona nas słabsza gildia
(a na razie takiej nie ma poniżej top10)


Padłem. :D
Member
Posts: 6,006
Joined: Mar 5 2009
Gold: 0.00
Oct 17 2010 01:07pm
Quote (pawlosek @ Oct 17 2010 08:02pm)
Padłem. :D


powstań.
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Oct 17 2010 01:08pm
Quote (kabas @ 17 Oct 2010 20:07)
powstań.


pałer rejd?
Member
Posts: 6,006
Joined: Mar 5 2009
Gold: 0.00
Oct 17 2010 01:15pm
Quote (50groszy @ Oct 17 2010 08:08pm)
pałer rejd?


Nie, JSP TEAM.
Go Back To Polska Topic List
Prev13839404142720Next
Add Reply New Topic New Poll