☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Shakes & Fidget > Repost
Prev
1
38
39
40
41
42
720
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 134469
Replies: 7195
Track Topic
TheyMadeYourLook
Member
Posts: 8,994
Joined: Feb 25 2009
Gold
:
1,600.00
#391
Oct 17 2010 12:55pm
Quote (Zigo @ Oct 17 2010 06:41pm)
w opcjach jest
jak nacisniesz usun konto
to stad wiesz, ze nie masz nic? :<
RoGH
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold
:
28,575.00
#392
Oct 17 2010 12:56pm
Dobra wojna, z wygranych przez nas ta byla najbardziej zacieta, win tym samym lepiej smakuje
Jest top 10, konkretnie 9 miejsce, na top 5 nie ma szans, dlatego teraz trzeba walczyc o utrzymanie sie kolo tej pozycji 7-10
pawlosek
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold
:
11,545.00
#393
Oct 17 2010 12:57pm
Winszuję JSP TEAM, ale wątpię że długo utrzymacie się w top 10.
Rafalek
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold
:
Locked
Warn: 10%
#394
Oct 17 2010 12:57pm
Quote (pawlosek @ Oct 17 2010 08:57pm)
Winszuję JSP TEAM, ale wątpię że długo utrzymacie się w top 10.
Trzy gildie z top 10 lejemy, a ja kupuję grzyby, więc teraz będzie z górki.
50groszy
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold
:
0.16
Warn: 10%
#395
Oct 17 2010 12:58pm
Quote (pawlosek @ 17 Oct 2010 19:57)
Winszuję JSP TEAM, ale wątpię że długo utrzymacie się w top 10.
jest tylko 5 gildii które mogą nam wjebać (ewentualnie ichor), ale one są za wysoko i nam nie będą zabierać za dużo czci, a my mam kogo atakować więc ewentualne straty będziemy nadrabiać z nawiązką
This post was edited by 50groszy on Oct 17 2010 01:00pm
Redel_To_Wielki_Biedag_Nom
Member
Posts: 15,922
Joined: Jul 1 2006
Gold
:
0.00
Warn: 30%
#396
Oct 17 2010 12:58pm
Quote (pawlosek @ Oct 17 2010 06:57pm)
Winszuję JSP TEAM, ale wątpię że długo utrzymacie się w top 10.
niby dlaczego ?
bo nie wzieliśmy cię go gildi ?
spadniemy jedynie jak pokona nas słabsza gildia
(a na razie takiej nie ma poniżej top10)
pawlosek
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold
:
11,545.00
#397
Oct 17 2010 01:02pm
Quote (Donkotjo @ 17 Oct 2010 20:58)
niby dlaczego ?
bo nie wzieliśmy cię go gildi ?
spadniemy jedynie jak pokona nas słabsza gildia
(a na razie takiej nie ma poniżej top10)
Padłem.
kabas
Member
Posts: 6,006
Joined: Mar 5 2009
Gold
:
0.00
#398
Oct 17 2010 01:07pm
Quote (pawlosek @ Oct 17 2010 08:02pm)
Padłem.
powstań.
50groszy
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold
:
0.16
Warn: 10%
#399
Oct 17 2010 01:08pm
Quote (kabas @ 17 Oct 2010 20:07)
powstań.
pałer rejd?
kabas
Member
Posts: 6,006
Joined: Mar 5 2009
Gold
:
0.00
#400
Oct 17 2010 01:15pm
Quote (50groszy @ Oct 17 2010 08:08pm)
pałer rejd?
Nie, JSP TEAM.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
38
39
40
41
42
720
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact