d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev13839404142125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,417
Joined: Aug 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Sep 2 2010 05:12am
ja dzisiaj odebrałem prawko.
Member
Posts: 9,881
Joined: Apr 17 2008
Gold: 15.00
Sep 2 2010 05:19am
Quote (kr90 @ Sep 2 2010 01:12pm)
ja dzisiaj odebrałem prawko.


zazdroszcze :(
ja mam jutro egzamin :cry:
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Sep 2 2010 05:24am
Quote (Milkesso @ Sep 2 2010 11:19am)
zazdroszcze :(
ja mam jutro egzamin  :cry:


zycze normalnego egzaminatora
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Sep 2 2010 05:32am
Orientuje sie ktos czy na egzaminie mozna okazac zaswiadczenie o uniewaznieniu dowodu + ten papier z danymi i pieczatka? Ewentualnie ksiazeczke wojskowa? Nowy dowod bede mial dopiero w pazdzierniku a prawko chcialbym robic wczesniej.
Member
Posts: 11,771
Joined: Jun 1 2009
Gold: 1,778.00
Sep 2 2010 05:47am
Quote (NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY @ 2 Sep 2010 13:32)
Orientuje sie ktos czy na egzaminie mozna okazac zaswiadczenie o uniewaznieniu dowodu + ten papier z danymi i pieczatka? Ewentualnie ksiazeczke wojskowa? Nowy dowod bede mial dopiero w pazdzierniku a prawko chcialbym robic wczesniej.


Z tego co pamiętam, zapisać się czy zdawać możesz na podstawie dowodu osobistego albo paszportu.
Member
Posts: 2,396
Joined: Oct 16 2005
Gold: 0.00
Sep 2 2010 05:48am
Paszport weź ;'+).Ja jutro odbieram prawko !
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Sep 2 2010 05:49am
Quote (crev0 @ Sep 2 2010 01:47pm)
Z tego co pamiętam, zapisać się czy zdawać możesz na podstawie dowodu osobistego albo paszportu.


Quote (Ziper]nK[ @ Sep 2 2010 01:48pm)
Paszport weź ;'+).Ja jutro odbieram prawko !


Paszport mam ze zdjeciem robionym ok 13 lat temu. Przestal byc wazny w 2009 :(


e; Gratuluje ofc panie Ziper.

This post was edited by NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY on Sep 2 2010 05:50am
Member
Posts: 11,771
Joined: Jun 1 2009
Gold: 1,778.00
Sep 2 2010 05:52am
Quote (NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY @ 2 Sep 2010 13:49)
Paszport mam ze zdjeciem robionym ok 13 lat temu. Przestal byc wazny w 2009 :(


e; Gratuluje ofc panie Ziper.


To jak nie masz dowodu ani ważnego paszportu to chyba masz wała :(
Member
Posts: 2,396
Joined: Oct 16 2005
Gold: 0.00
Sep 2 2010 05:55am
Musisz spojrzeć jakiego zwrotu dokładnie użyto w przepisie, czy ma to być dokument potwierdzającego tożsamość czy "dowodu osobistego lub paszportu". Aczkolwiek moim zdaniem książeczka+ te dokumenty z logicznego punktu powinny wystarczyć.
Banned
Posts: 1,117
Joined: Apr 20 2009
Gold: 0.00
Warn: 80%
Sep 2 2010 06:14am
Quote (Cr0ss @ Sep 1 2010 01:59pm)
Prawdziwi kierowcy zdaja za drugim razem :ph34r:
Na egzaminie pierwszy raz jechalem jak bylo ciemno, kolo 21 we wrzesniu rok temu, juz mielismy jechac z powrotem i mi powiedzial, ze mam wjechac w osiedle, no to wjechalem na lajcie juz caly ucieszony bo kazal mi zaparkowac i wycofac, wiec to zrobilem i nagle slysze ' przepraszam, nie zdal pan '. Kto wie dlaczego oblalem? :<


kompromitacja, nawet ci nie powiedzial, ze masz zawrocic czy cos , to po co zawracales?? zadnej podpuchy tu nie widze, tylko twoja glupote :(
Go Back To Polska Topic List
Prev13839404142125Next
Add Reply New Topic New Poll