Quote (Cr0ss @ Sep 1 2010 01:59pm)
Prawdziwi kierowcy zdaja za drugim razem
Na egzaminie pierwszy raz jechalem jak bylo ciemno, kolo 21 we wrzesniu rok temu, juz mielismy jechac z powrotem i mi powiedzial, ze mam wjechac w osiedle, no to wjechalem na lajcie juz caly ucieszony bo kazal mi zaparkowac i wycofac, wiec to zrobilem i nagle slysze ' przepraszam, nie zdal pan '. Kto wie dlaczego oblalem? :<
kompromitacja, nawet ci nie powiedzial, ze masz zawrocic czy cos , to po co zawracales?? zadnej podpuchy tu nie widze, tylko twoja glupote
