d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev138394041421019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Jan 13 2011 06:35am
Quote (pezet44 @ 13 Jan 2011 13:19)
Piękności, ciekawe jakie silniki będą.



ładnie.
Ale laguny 20xx nie wziąłbym cuz ogólnie samochody nie należą do najbardziej niezawodnych ^
gieb kilka fotek, nie wykluczając wnętrza ofc : D


Kupuję od znajomego, który parę lat jeździł. Praktycznie nic się nie działo. Stuknął go typ w bok lekko, kupił nową też lagunę, a tą mi sprzedał :)
Wrzucę kilka fotek jak wróci z naprawy.
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Jan 13 2011 01:06pm
Quote (VolveR @ Jan 13 2011 01:35pm)
Kupuję od znajomego, który parę lat jeździł. Praktycznie nic się nie działo. Stuknął go typ w bok lekko, kupił nową też lagunę, a tą mi sprzedał :)
Wrzucę kilka fotek jak wróci z naprawy.


Wujkowi w lagunie 1,9 DCI turbina olej wciągnęła:D
Miał ją do regeneracji, ale teraz wszystko dobrze działa
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Jan 18 2011 03:05pm
Quote (AlCapoone @ 13 Jan 2011 20:06)
Wujkowi w lagunie 1,9 DCI turbina olej wciągnęła:D
Miał ją do regeneracji, ale teraz wszystko dobrze działa


ogólnie nie ryzykowałbym rzucenia się na francuza.
Member
Posts: 1,189
Joined: Sep 5 2006
Gold: 0.11
Jan 18 2011 03:33pm
Mitsubishi Evolution IX fajna furka jak dla mnie, wizualnie, przy 2,0 w benzynie nieprawdopodobna moc ;)
Ale pewnie silnik ostro sie katuje przy takiej eksploatacji.
Opel Insignia jest bardzo ładny ogólnie, widać że designerzy się postarali eh;)
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Jan 18 2011 03:35pm
Quote (Chilik @ 18 Jan 2011 22:33)
Mitsubishi Evolution IX fajna furka jak dla mnie, wizualnie, przy 2,0 w benzynie nieprawdopodobna moc ;)
Ale pewnie silnik ostro sie katuje przy takiej eksploatacji.
Opel Insignia jest bardzo ładny ogólnie, widać że designerzy się postarali eh;)


to ma jakoś 280 kucy?
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Jan 18 2011 03:59pm
Quote (pezet44 @ 18 Jan 2011 21:05)
ogólnie nie ryzykowałbym rzucenia się na francuza.


Troche stereotyami zalecialo, francuzy to dobre auta. Ludzie narzekaja na elektronike, ale to chyba norma skoro tyle tam tego jest najebane ze cos co jakis czas musi sie zjebac.
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Jan 18 2011 04:00pm
e: srry za doubla

This post was edited by Yoshimitsu1_MoS on Jan 18 2011 04:00pm
Member
Posts: 14,171
Joined: Sep 4 2006
Gold: 10,060.00
Warn: 20%
Jan 18 2011 04:07pm
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ 18 Jan 2011 22:59)
Troche stereotyami zalecialo, francuzy to dobre auta. Ludzie narzekaja na elektronike, ale to chyba norma skoro tyle tam tego jest najebane ze cos co jakis czas musi sie zjebac.


kwestia tez tego, ze wszystko jest delikatne. np takie piny przy komputerze potrafia przegnic i inne dziwne rzeczy. w bmw starszych tez sie takie cuda dziala.

i na francuzy narzekaja tez mechanicy, bo sa dosc pojebane jak chodzi o naprawy / serwisowanie.
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Jan 18 2011 04:45pm
Quote (pezet44 @ 18 Jan 2011 23:35)
to ma jakoś 280 kucy?


zależy od wersji seryjnie może mieć nawet 340 a od X chyba 400 z tego co pamiętam, no ale i tak wolę subaru :D
Member
Posts: 12,559
Joined: Jul 19 2007
Gold: 1,630.00
Jan 19 2011 02:30am
Quote (VolveR @ Jan 12 2011 10:52pm)
Kupiłem delikatnie rozbitego Renault Laguna 1.9 DCI 2002 r. za 7 tys. :)
Części tanio za 700 zł, robocizna 1200 zł i będzie taniutko. Wersja privilege, pełne wyposażenie.
Jedyny minus to kolor, biały. Jednak za takie pieniądze nie wypada na to narzekać ;)


Renault Laguna, znana równierz Krolową lawet ;)

This post was edited by Archont on Jan 19 2011 02:30am
Go Back To Polska Topic List
Prev138394041421019Next
Add Reply New Topic New Poll