d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev138394041425001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,639
Joined: Apr 18 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Aug 29 2010 05:06pm
Quote (kszak @ Aug 29 2010 09:16pm)
ktoś się orientuje, co się stało z magazynem 'Szybka Piłka', tym TVPowskim ze skrótami wszystkich meczu ekstraklasy?

btw miło widzieć Milan na pierwszym miejscu w Serie A, chuj, że pierwsza kolejka dopiero.
może z Ibrahimovicem w składzie i Benitezem zamiast Mourinho w Interze uda się wrócić do starych dobrych czasów :wub:



rzeczywiście  :ph34r:


Ibra przeszedl do Milanu ;)
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Aug 29 2010 05:23pm
Quote (kszak @ 29 Aug 2010 21:16)
ktoś się orientuje, co się stało z magazynem 'Szybka Piłka', tym TVPowskim ze skrótami wszystkich meczu ekstraklasy?

btw miło widzieć Milan na pierwszym miejscu w Serie A, chuj, że pierwsza kolejka dopiero.
możez Ibrahimovicem w składzie i Benitezem zamiast Mourinho w Interze uda się wrócić do starych dobrych czasów :wub:


toż on w Milanie wylądował...
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Aug 29 2010 05:28pm
Chodzi mu o to, ze skoro Interu nie trenuje juz Mourinho, tylko Benitez, to rosna szanse Milanu, takze ze wzgledu na transfer Zlatana.
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Aug 30 2010 01:03am
No niestety Real slabiutko, ale kredyt zaufania powinni dostać. Bynajmniej teraz, pod wodzą Mou.
A DERBY NASZE, GDZIE JESTESCIE NIEBIESCY?
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Aug 30 2010 01:11am
Quote (CoD_id @ Aug 30 2010 09:03am)
No niestety Real slabiutko, ale kredyt zaufania powinni dostać. Bynajmniej teraz, pod wodzą Mou.
A DERBY NASZE, GDZIE JESTESCIE NIEBIESCY?


Ruch...?
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Aug 30 2010 01:21am
Quote (Last_Hope @ Aug 30 2010 07:11am)
Ruch...?


a i owszem
Member
Posts: 5,417
Joined: Aug 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Aug 30 2010 02:35am
Quote (kszak @ 29 Aug 2010 23:16)
ktoś się orientuje, co się stało z magazynem 'Szybka Piłka', tym TVPowskim ze skrótami wszystkich meczu ekstraklasy?

btw miło widzieć Milan na pierwszym miejscu w Serie A, chuj, że pierwsza kolejka dopiero.
może z Ibrahimovicem w składzie i Benitezem zamiast Mourinho w Interze uda się wrócić do starych dobrych czasów :wub:



rzeczywiście  :ph34r:


przecież to była parodia, śmiałem się do telewizora jak pierwszy 'odcinek' oglądałem. -_-
Member
Posts: 21,836
Joined: Jan 15 2008
Gold: 71,020.00
Aug 30 2010 02:47am
3 pkt na początek sezonu, wygrana w dobrym stylu, z dobrej strony zaprezentował się także Valdes - oby tak dalej.
Real nie wykorzystał xx szans które miał na strzelenie gola a więc stracił punkty.
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Aug 30 2010 03:21am
jakby tego było mało Ronaldo i Lass kontuzjowani : /
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Aug 30 2010 03:51am
Quote (Madrista @ 30 Aug 2010 10:21)
jakby tego było mało Ronaldo i Lass kontuzjowani : /


Dla bozkiego Chrisa to nawet dobrze, nie dostal powolania na portugalie, jak uraz okaze sie niegrozny, to bedzie mial duzo czasu na wspolne pogawedki z Mourinho ;)
Go Back To Polska Topic List
Prev138394041425001Next
Closed New Topic New Poll