d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ogame > Temat Oficjalny
Prev13839404142476Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jul 1 2010 04:43am
Jestesmy na 17 miejscu. Slabo ;]
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 1 2010 04:43am
Quote (kefir @ Jul 1 2010 12:43pm)
Jestesmy na 17 miejscu. Slabo ;]


Bo mamy kilka osob, ktore nie graja. jeszcze sie podniesiemy!
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,466.00
Jul 1 2010 04:44am
damy rade ;-))
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jul 1 2010 04:44am
za niecala 1h bede mial roboty :ph34r:
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,466.00
Jul 1 2010 04:45am
Quote (lszcz @ 1 Jul 2010 11:44)
za niecala 1h bede mial roboty :ph34r:


gz ja za pare minut pierdolnę* elektro na 8 ;-)

This post was edited by Hubas on Jul 1 2010 04:48am
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 1 2010 04:48am
Quote (Hubas @ Jul 1 2010 12:45pm)
gz ja za pare minut pierdole elektro na 8 ;-)


Ja tez.
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,466.00
Jul 1 2010 04:53am
Quote (Grigo @ 1 Jul 2010 11:48)
Ja tez.


gadałem z kumplem to mówił że dziś późnym wieczorem damy rade mieć mt ~~

dobrze by było ;-)
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 1 2010 04:54am
Quote (Hubas @ Jul 1 2010 12:53pm)
gadałem z kumplem to mówił że dziś późnym wieczorem damy rade mieć mt ~~

dobrze by było ;-)


Ciezko bedzie i troche trudno mi w to uwierzyc, od otwarcia minela niecala doba...
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,466.00
Jul 1 2010 04:55am
Quote (Grigo @ 1 Jul 2010 11:54)
Ciezko bedzie i troche trudno mi w to uwierzyc, od otwarcia minela niecala doba...


mi tez :D:D:D

kto zrobi ze mną zadanie na antymaterie? iso handlarza.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jul 1 2010 04:58am
Quote (Grigo @ 1 Jul 2010 12:54)
Ciezko bedzie i troche trudno mi w to uwierzyc, od otwarcia minela niecala doba...


tez watpie cuz trzeba 600deu na roboty, 200 na stocznie i 1.8k na techa do mtkow a watpie zeby ktokolwiek uzbieral 2.6k deu do dzis wieczor :x

@praca paintowa z u63 :ph34r:




Quote (Hubas @ 1 Jul 2010 12:55)
mi tez :D:D:D

kto zrobi ze mną zadanie na antymaterie? iso handlarza.


daj nick

This post was edited by lszcz on Jul 1 2010 04:58am
Go Back To Polska Topic List
Prev13839404142476Next
Add Reply New Topic New Poll