Quote (Grigo @ 1 Jul 2010 12:54)
Ciezko bedzie i troche trudno mi w to uwierzyc, od otwarcia minela niecala doba...
tez watpie cuz trzeba 600deu na roboty, 200 na stocznie i 1.8k na techa do mtkow a watpie zeby ktokolwiek uzbieral 2.6k deu do dzis wieczor :x
@praca paintowa z u63


Quote (Hubas @ 1 Jul 2010 12:55)
mi tez :D:D:D
kto zrobi ze mną zadanie na antymaterie? iso handlarza.
daj nick
This post was edited by lszcz on Jul 1 2010 04:58am