d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Xbox 360 > Temat Oficjalny
Prev13839404142207Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,178
Joined: Apr 23 2009
Gold: 0.00
Warn: 100%
Aug 5 2010 12:00am
za ile kupiłbym używanego xboxa ? :o
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 5 2010 12:02am
tak do 1k tego nowego nawet
Member
Posts: 68,334
Joined: Aug 18 2003
Gold: 4,793.24
Aug 5 2010 01:11am
Masakra nic fajnego z gier na xboxa ostatnio nie wyszlo :( nie ma w co pograc zal :(
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 5 2010 03:25am
Xbox 360 elite 120gb + halo odst / halo 3 + forza 3 vs 870 w euro agd
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Aug 5 2010 03:28am
Quote (m4rc1n3k @ Aug 5 2010 11:25am)
Xbox 360 elite 120gb + halo odst / halo 3 + forza 3 vs 870 w euro agd


Jak to kurwa potanialo. Ja za elite + forza + gow + ubezpieczenie na 5 lat dalem 1,7k w tym samym sklepie <_<
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 5 2010 03:32am
Quote (NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY @ 5 Aug 2010 11:28)
Jak to kurwa potanialo. Ja za elite + forza + gow + ubezpieczenie na 5 lat dalem 1,7k w tym samym sklepie  <_<


:D jeszcze widzialem za 2 stufki pada + halo 3 + fable 2 golden edition czy tam game of the year
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 5 2010 11:07am
Quote (xBlade @ 5 Aug 2010 03:11)
Masakra nic fajnego z gier na xboxa ostatnio nie wyszlo :( nie ma w co pograc zal :(


a jakie gry masz :P ?
sciagaj co sie da
niedlugo wychodzi
ahlo reach
call of duty black ops
medal of honor i pare innych gierek reahch 14 wrzesnia wychdzi
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 5 2010 11:56am
Quote (m4rc1n3k @ 5 Aug 2010 11:25)
Xbox 360 elite 120gb + halo odst / halo 3 + forza 3 vs 870 w euro agd


ten nowy slime ? czy starsza wersja?
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 6 2010 12:29am
starsza zywiec :<
Member
Posts: 68,334
Joined: Aug 18 2003
Gold: 4,793.24
Aug 6 2010 02:50am
Quote (Patryk1991 @ 5 Aug 2010 18:07)
a jakie gry masz :P ?
sciagaj co sie da
niedlugo wychodzi
ahlo reach
call of duty black ops
medal of honor i pare innych gierek reahch 14 wrzesnia wychdzi


ale jeszcze nie wyszlo i nie ma w co grac a nagrywac nie bede co popadnie bo szkoda plytek dvd-9 :)
Go Back To Polska Topic List
Prev13839404142207Next
Add Reply New Topic New Poll