d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ubrania - Temat Oficjalny > B)
Prev13839404142594Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,333
Joined: Jul 2 2007
Gold: 2.50
Jun 22 2010 01:31pm
Quote (heszu @ Jun 22 2010 02:58pm)
warto :)
mi średnio trzymają 1,5-2 lata, ostatnio właśnie kupiłem czerwone ; o


Również popieram, że warto. Mam czarne, ale mi się zrobiła chamska dziurka nie wiem od czego ;D. Dla przykładu moja dziewczyna chodziła w conversach 2.5 roku. Pod koniec wakacji kupuję nowe.
Btw. Czerwone są świetne :)
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Jun 22 2010 01:49pm
Quote (Jagiell @ 22 Jun 2010 21:31)
Również popieram, że warto. Mam czarne, ale mi się zrobiła chamska dziurka nie wiem od czego ;D. Dla przykładu moja dziewczyna chodziła w conversach 2.5 roku. Pod koniec wakacji kupuję nowe.
Btw. Czerwone są świetne :)


polecam od razu zaszyć, z doświadczenia wiem, że takie dziurki szybko się rozchodzą ;p a najszybciej przy łączeniu materiału z gumową podeszwą
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 22 2010 02:00pm
Polecam converse, mam piaskowe, trzymały rok ciągłego chodzenia (w deszczu, w śniegu do kostek nawet; D) i dopiero niedawno się rozwaliły. Będę na koncerty / przed blok, ale coś czuje, że i tak będę musiał zakupić nowe, cuz to epickie obuwie jest.
Member
Posts: 5,333
Joined: Jul 2 2007
Gold: 2.50
Jun 22 2010 02:05pm
Quote (heszu @ Jun 22 2010 07:49pm)
polecam od razu zaszyć, z doświadczenia wiem, że takie dziurki szybko się rozchodzą ;p a najszybciej przy łączeniu materiału z gumową podeszwą


Trochę kombinowałem klejem. Zaschło i skamieniało :P muszę to naprawić;p
Banned
Posts: 9,509
Joined: Jan 6 2008
Gold: 93.00
Warn: 70%
Jun 22 2010 02:06pm
Quote (heszu @ Jun 22 2010 07:49pm)
polecam od razu zaszyć, z doświadczenia wiem, że takie dziurki szybko się rozchodzą ;p a najszybciej przy łączeniu materiału z gumową podeszwą


w sumie zadałem pytanie zeby nie bylo offtopa : D
wiem, że warto i też mam czerwone <5> ;d;d;d
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Jun 22 2010 02:07pm
o właśnie, a ja muszę wybielić sznurówki w glanach !
Banned
Posts: 9,509
Joined: Jan 6 2008
Gold: 93.00
Warn: 70%
Jun 22 2010 02:08pm
Quote (heszu @ Jun 22 2010 08:07pm)
o właśnie, a ja muszę wybielić sznurówki w glanach !


kosztowny (o nerwy chodzi) lans :D dlatego z lenistwa noszę czarne

This post was edited by Pekin on Jun 22 2010 02:09pm
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Jun 22 2010 02:10pm
Quote (Pekin @ 22 Jun 2010 22:08)
kosztowny (o nerwy chodzi) lans :D dlatego z lenistwa noszę czarne ;d


gdzie tam ;D, wyciągasz sznuróweczki, wrzucasz do umywalki, zalewasz wybielaczem, chwilę szorujesz, płuczesz wodą i jak nowe ^^
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 22 2010 02:11pm
Gdzie kupie takie wąziutkie czerwone szele? - Jak te, na clothes of london.
Szkoda mi wydawać tyle hajsu na COL ;/

Na bazarze szele są, ale szerokie, chce wąskie <333
Member
Posts: 5,333
Joined: Jul 2 2007
Gold: 2.50
Jun 22 2010 02:12pm
Quote (heszu @ Jun 22 2010 08:10pm)
gdzie tam ;D, wyciągasz sznuróweczki, wrzucasz do umywalki, zalewasz wybielaczem, chwilę  szorujesz, płuczesz wodą i jak nowe ^^


Można też tak :)

Co do Conversów. Czym rozpuszczę klej ;> ? Rozpuszczalnikiem da radę to wyczyścić ? Tak żeby nie rozkleiło mi buta i nie zniszczyło.
Go Back To Polska Topic List
Prev13839404142594Next
Add Reply New Topic New Poll