☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> __ Siatkówka > Temt Oficjalny
Prev
1
38
39
40
41
42
75
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 20393
Replies: 741
Track Topic
plove1989
Member
Posts: 14,638
Joined: Aug 29 2006
Gold
:
618.72
#391
Dec 3 2011 02:51am
Co z tego że przegrana, ważne że jest kwalifikacja na Igrzyska.
tamburyn
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold
:
178.33
#392
Dec 3 2011 04:36am
Quote (plove1989 @ 3 Dec 2011 10:51)
Co z tego że przegrana, ważne że jest kwalifikacja na Igrzyska.
zdecydowanie
ale szkoda trochę, bo można bylo Brazilianów pojechać z palcem w dupci
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#393
Dec 3 2011 07:58am
Oby jutro nie odpuscili bo dobrze by bylo wysokie miejsce zdobyc
o to drugie miejsce juz mamy
1. Rosja 9 1 27-6 27
2. Polska 8 2 28-12 25
3. Brazylia 7 3 26-14 21
4. Włochy 7 3 25-14 21
ShadowMan321
Member
Posts: 3,688
Joined: Aug 19 2010
Gold
:
0.00
Warn: 30%
#394
Dec 3 2011 08:07am
nie wiem czy nie dostali nasi lapowki albo sie nie dogadali , bo jakos latwo brazole daly nam 2 sety a potem 3 lajtowo wzieli , a pozatym wczoraj nasi z wlochami niemal co sie pobili moze chcieli im na zlosc zrobic
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#395
Dec 3 2011 08:10am
Quote (ShadowMan321 @ Dec 3 2011 10:07am)
nie wiem czy nie dostali nasi lapowki albo sie nie dogadali , bo jakos latwo brazole daly nam 2 sety a potem 3 lajtowo wzieli , a pozatym wczoraj nasi z wlochami niemal co sie pobili moze chcieli im na zlosc zrobic
e dobre che che
idz naszych pro kopaczy ogladac co jeszcze nie nie wygrali
Tomeczek
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold
:
260.30
Warn: 100%
#396
Dec 3 2011 08:15am
Quote (Patryk1991 @ Dec 3 2011 04:10pm)
e dobre che che
idz naszych pro kopaczy ogladac co jeszcze nie nie wygrali
nie jest wykluczone ze sie z brazolami dogadali, chociaz jak by chcieli to wjebali by nam 3:0
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#397
Dec 3 2011 08:20am
Quote (Tomeczek @ Dec 3 2011 10:15am)
nie jest wykluczone ze sie z brazolami dogadali, chociaz jak by chcieli to wjebali by nam 3:0
dokladnie bo tak by wlosi pewnie 3 miejsce zajeli
obysmy jutro z rosja wygrali
za pierwsze miejsce chyba 50kpkt do rankingu swiata jest za drugie 45 a trzecie 40
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#398
Dec 3 2011 10:21pm
Ja tu se konana ogladam a nasi o zloto walczyli
W ostatnim meczu rozgrywek przegrali po nerwowej końcówce z Rosją 2:3 i to Sborna sięgnęła po trofeum.
eh szkoda
Polscy siatkarze mieli już Rosjan "na widelcu", ale w piątym secie zmarnowali kilka piłek meczowych oddając im seta 15:17 i cały mecz 2:3. Podopieczni Anastasiego kończą morderczy turniej w Japonii na drugim miejscu - to najlepszy wynik od 1965 roku. Daje on też prawo do gry na przyszłorocznych igrzyskach olimpijskich. Rosjanie, którzy w meczu z nami wywalczyli Puchar Świata, też pojadą do Londynu.
This post was edited by Patryk1991 on Dec 3 2011 10:22pm
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#399
Dec 4 2011 04:54pm
no prosze
Poz. Drużyna PŚ 2011 M. Kont. 2011 LŚ 2011 MŚ 2010 (75%) IO 2008 (25%) Punkty
1. Brazylia 80 30 45 75 22.5 252.5
2. Rosja 100 18 50 46.5 20 237
3. Włochy 70 26 25 52.5 17.5 191
4. Polska 90 22 40 18.75 11.25 182
5. Kuba 50 30 12 67.5 0.75 160.25
6. USA 40 26 15 42 25 148
7. Serbia 25 30 10 60 11.25 136.25
8. Argentyna 30 26 35 30 0.75 121.75
9. Bułgaria 0 10 30 37.5 11.25 88.75
http://sport.wp.pl/kat,33554,title,Polacy-awansuja-na-4-miejsce-w-rankingu-FIVB,wid,14048966,wiadomosc.html?ticaid=1d800
a kopcze sa za samoa,bafana smiech na sali
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#400
Mar 1 2012 01:34pm
Ciekawy jestem jak nam na olimpiadzie wyjdzie
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
38
39
40
41
42
75
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact