Quote (heszu @ 6 Jun 2010 14:47)
widzę u Ciebie blade pojęcie na temat takiej muzyki
bo ostatnio jak Reakcja grała w Poznaniu to grali pankroka, a nie Oi. żeby zobaczyć różnicę porównaj chociażby The Junkers czy The Sandals do Reakcji

a z chłopakami z Przestań Pić, już nieraz się zachlewaliśmy i pokazywaliśmy o co chodzi w ich nazwie ;p
/e
biorąc pod uwagę to, że 85% ludzi an tym gigu to skini -.-'
Wiem, że muzycznie się różnią i to bardzo (dlatego wolę The Junkers od reakcji :DDD), ale razem z chłopakami darliśmy mordę do mikrofonu wykrzykując oi, oi - oi oi oi ;D dobry gig w chuj
Quote (gwyneed @ 6 Jun 2010 15:07)
Czy to zespół z poznania, w którym śpiewa Diana, laska Rocha?

bo jak tak to możliwe, że się znamy heszu

Tak, jest laska na wokalu, zajebista

<3

<3

(blondyna)
ale była z nimi jeszcze jedna (czarna), dziewczyna gitarzysty czy tam basisty
e/
This post was edited by Hate_Me on Jun 6 2010 07:30am