d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield: Bad Company 2 - Temat Oficjalny > + Pozostałe Części Bf
Prev1383940414299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,867
Joined: Aug 26 2009
Gold: 1.50
Jan 4 2011 06:37pm
Quote (Peja @ 5 Jan 2011 01:14)
ten dodatek na singla tez?^


Jezeli chodzi Ci o Vietnam, to jest on tylko do multi, nie na singla.
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jan 5 2011 09:26am
epicki montage na vietnamie xD

Member
Posts: 41,073
Joined: Jan 1 2007
Gold: 5,747.00
Warn: 20%
Jan 5 2011 09:30am
miałem jeszcze jedno konto darmowe GOILD na miecha więc pogrywam teraz trochu :)
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jan 5 2011 12:23pm
chce ktos zagrac na pc ? ?!?!?
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Jan 5 2011 12:37pm
kup mi nowy key to zagram :(
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jan 5 2011 05:36pm
dobra kto zagra w bfbc2 ?!!?!?!?!?
ja i mayster gramy jeszcze 2 by sie przydalo

Quote (imnoise @ Jan 5 2011 02:37pm)
kup mi nowy key to zagram :(


niet
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Jan 5 2011 05:37pm
Quote (Patryk1991 @ Jan 6 2011 12:36am)
dobra kto zagra w bfbc2 ?!!?!?!?!?
ja i mayster gramy jeszcze 2 by sie przydalo



niet


grałem cały wieczór teraz jest TO FUCKING LATE ;]
Member
Posts: 50,243
Joined: May 8 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jan 5 2011 05:38pm
Quote (l1pa @ 6 Jan 2011 00:37)
grałem cały wieczór teraz jest TO FUCKING LATE ;]


wczoraj tez tak mowiles, smierdziuszku
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jan 5 2011 05:38pm
Quote (l1pa @ Jan 5 2011 07:37pm)
grałem cały wieczór teraz jest TO FUCKING LATE ;]


ju lern inglisz
i wbijaj natychmiast :fume:
chyba ze cienki jestes to zrozumiem :(
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Jan 5 2011 05:39pm
Quote (M4YST3R @ Jan 6 2011 12:38am)
wczoraj tez tak mowiles, smierdziuszku


bo ja gram od 19-22
;]


Quote (Patryk1991 @ Jan 6 2011 12:38am)
ju lern inglisz
i wbijaj natychmiast :fume:
chyba ze cienki jestes to zrozumiem :(

czlowieku dzis sam zestrzeliłem 4 heli w jednej rundzie :] z nuterem sie scigaliśmy kto wiecej wyjebie skoczków

This post was edited by l1pa on Jan 5 2011 05:39pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1383940414299Next
Add Reply New Topic New Poll