Quote (M4YST3R @ Jan 6 2011 12:38am)
wczoraj tez tak mowiles, smierdziuszku
bo ja gram od 19-22
;]
Quote (Patryk1991 @ Jan 6 2011 12:38am)
ju lern inglisz
i wbijaj natychmiast

chyba ze cienki jestes to zrozumiem

czlowieku dzis sam zestrzeliłem 4 heli w jednej rundzie :] z nuterem sie scigaliśmy kto wiecej wyjebie skoczków
This post was edited by l1pa on Jan 5 2011 05:39pm