d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Counter-Strike Temat Oficjalny. > Steam/nonsteam/sorc/itp.
Prev138394041421383Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Jul 19 2010 09:54am
Quote (DuZyG @ 19 Jul 2010 00:58)
gram ale tylko esle i gb - ffa jest zjebane


GB też jest.

e:/ Chętnie dzisiaj coś zagram.

This post was edited by myl0rd on Jul 19 2010 09:55am
Member
Posts: 7,858
Joined: Mar 15 2007
Gold: 0.26
Jul 20 2010 01:08pm
zapodajcie jakiś sensowny serwer tp/ffa steam ofc.
Member
Posts: 24,188
Joined: Nov 17 2009
Gold: 5,727.00
Jul 20 2010 02:26pm
Quote (DivineHero @ Jul 18 2010 11:28pm)
RENCE STWORZONE DO GRY

http://img686.imageshack.us/img686/5228/dsc01882tj.jpg


gimbus detected

KTO MA OCHOTĘ ZABRAĆ NA NS 1.6 ? :mad:
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Jul 21 2010 11:41am
Zagrajmy coś, chętnie sprawdzę swojego skilla :)
Banned
Posts: 648
Joined: Jun 7 2010
Gold: 0.00
Warn: 50%
Jul 21 2010 11:44am
NA NS MOGE ZAGRAC
Member
Posts: 9,990
Joined: Jul 16 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 21 2010 11:44am
Myślę, że NS też mogę się postrzelać ; )
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Jul 21 2010 11:46am
Ogarnijcie jakiś prv serwer, bo na ffa nie chce mi się grać.
Member
Posts: 4,249
Joined: Jul 19 2010
Gold: 0.00
Jul 21 2010 11:51am
Kiedys grałem w cs'a i to pare lat, chetnie bym pogral na jakims TP
Member
Posts: 8,021
Joined: Sep 18 2009
Gold: 6.24
Jul 21 2010 11:53am
Quote (T3dy @ Jul 21 2010 07:44pm)
Myślę, że NS też mogę się postrzelać ; )


Z nsami nie gram.
Banned
Posts: 648
Joined: Jun 7 2010
Gold: 0.00
Warn: 50%
Jul 21 2010 11:55am
Quote (orcon @ Jul 21 2010 07:53pm)
Z nsami nie gram.


NO BO MAMA MI DALA 10 ZL NA STEAMA NIE GRAM Z NSAMI
Go Back To Polska Topic List
Prev138394041421383Next
Add Reply New Topic New Poll