Quote (Leothyr @ Sun, Oct 4 2009, 04:09pm)
Z nas dwóch to nie ja płaczę ocean o e-reputację

Nie będę się z tobą rejdżował, bo moja e-reputacja ucierpi i będę płakał.
Quote (EzSnowMan @ Sun, Oct 4 2009, 04:10pm)
Dołącze się do kłótni, Michale, wypierdalaj

m4k4v3li jak tam potwierdzenie z poczty?
I czemu twój friend pojechał mi na gg i mnie zablokował? :DDDD
Teraz mogę z czystym sumieniem, mówić co o nim myślę ;ddd
This post was edited by DrumAndBase on Oct 4 2009 08:12am