d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Macieye 2009, Faworyci > Ankieta Oficjalna
Prev1383940414258Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 4 2009 08:02am
Quote (DrumAndBase @ Sun, Oct 4 2009, 03:01pm)
Blablablabla nie popluj się podczas płaczu :rofl:


O kurwa ale suchar aż mi w ustach zaschło
Banned
Posts: 17,653
Joined: Jul 30 2008
Gold: 2.20
Warn: 20%
Oct 4 2009 08:04am
Quote (Leothyr @ Sun, Oct 4 2009, 04:02pm)
O kurwa ale suchar aż mi w ustach zaschło


A nie od czegoś innego? Płacz więcej nolife. To balsam na mą dusze
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 4 2009 08:06am
Quote (DrumAndBase @ Sun, Oct 4 2009, 03:04pm)
A nie od czegoś innego? Płacz więcej nolife. To balsam na mą dusze


Nie wierzę :D
Banned
Posts: 17,653
Joined: Jul 30 2008
Gold: 2.20
Warn: 20%
Oct 4 2009 08:06am
Quote (Leothyr @ Sun, Oct 4 2009, 04:06pm)
Nie wierzę :D


To uwierz kidzie i płacz ocean
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 4 2009 08:09am
Quote (DrumAndBase @ Sun, Oct 4 2009, 03:06pm)
To uwierz kidzie i płacz ocean


Z nas dwóch to nie ja płaczę ocean o e-reputację :D
Member
Posts: 11,810
Joined: May 6 2009
Gold: 158.77
Warn: 100%
Oct 4 2009 08:10am
Dołącze się do kłótni, Michale, wypierdalaj :(
Banned
Posts: 17,653
Joined: Jul 30 2008
Gold: 2.20
Warn: 20%
Oct 4 2009 08:11am
Quote (Leothyr @ Sun, Oct 4 2009, 04:09pm)
Z nas dwóch to nie ja płaczę ocean o e-reputację :D


Nie będę się z tobą rejdżował, bo moja e-reputacja ucierpi i będę płakał.

Quote (EzSnowMan @ Sun, Oct 4 2009, 04:10pm)
Dołącze się do kłótni, Michale, wypierdalaj :(


m4k4v3li jak tam potwierdzenie z poczty?

I czemu twój friend pojechał mi na gg i mnie zablokował? :DDDD

Teraz mogę z czystym sumieniem, mówić co o nim myślę ;ddd

This post was edited by DrumAndBase on Oct 4 2009 08:12am
Member
Posts: 9,433
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.41
Warn: 100%
Oct 4 2009 08:11am
Quote (DrumAndBase @ Sun, Oct 4 2009, 02:11pm)
Nie będę się z tobą rejdżował, bo moja e-reputacja ucierpi i będę płakał.


Juz nie tlumacz sie ty kretynie
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 4 2009 08:13am
Quote (DrumAndBase @ Sun, Oct 4 2009, 03:11pm)
Nie będę się z tobą rejdżował, bo moja e-reputacja ucierpi i będę płakał.


Tu nie ma "się z tobą rejdżował". Próby dopieczenia mi przez ciebie to tak jakbyś próbował wznieść się na orbitę okołoziemską pierdnięciami. Chociażbyś nie wiadomo jak się starał, najwyżej się zesrasz, a nie polecisz.
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Oct 4 2009 08:13am
Quote (DrumAndBase @ Sun, Oct 4 2009, 03:11pm)
Nie będę się z tobą rejdżował, bo moja e-reputacja ucierpi i będę płakał.



m4k4v3li jak tam potwierdzenie z poczty?

I czemu twój friend pojechał mi na gg i mnie zablokował? :DDDD

Teraz mogę z czystym sumieniem, mówić co o nim myślę ;ddd


Strugglin widze Michale :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1383940414258Next
Closed New Topic New Poll