d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Poker. > Temat Oficjalny.
Prev13839404142491Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jul 16 2009 05:33am
Akuzacja dobry styl grania obraz widze :D
Zbieraj fg chuju dla mnie i gramy :D
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Jul 16 2009 05:34am
Quote (Czarnuch @ Thu, 16 Jul 2009, 13:04)
Ja mogę, ale uważaj bo już accusation'owi 10 fg zajebałem :angry:


Akuzacja nie ma skila. Na fuxie ciagle leci :angry:

Quote (Accusation @ Thu, 16 Jul 2009, 13:37)
zniszczyc Cię znowu h/u ? ; DDD


Jeszcze mi rzylion dukatuf stoisz m8 ;)

This post was edited by Daniek92 on Jul 16 2009 05:38am
Member
Posts: 41,701
Joined: May 5 2007
Gold: 3.00
Jul 16 2009 05:37am
Quote (Shapiro @ Thu, 16 Jul 2009, 12:33)
Akuzacja dobry styl grania obraz widze :D
Zbieraj fg chuju dla mnie i gramy :D


owszem, po malu do 1.000 , to bedzie moja kwota min. ponizej ktorej nie zejde :angry:

Quote (Czarnuch @ Thu, 16 Jul 2009, 12:04)
Ja mogę, ale uważaj bo już accusation'owi 10 fg zajebałem :angry:


cry cuz h/u
16 lipiec 2009 13:01:00 Received 5.00 (705.45 -> 710.45) from Czarnuch (30.21 -> 25.21)
:Angry:

Quote (Daniek92 @ Thu, 16 Jul 2009, 12:34)
Akuzacja nie ma skila. Na fuxie ciagle leci :angry:


zniszczyc Cię znowu h/u ? ; DDD
Member
Posts: 8,873
Joined: May 3 2009
Gold: 1,275.00
Jul 16 2009 08:01am
zagra ktoś 20fg a/i ?
Member
Posts: 41,701
Joined: May 5 2007
Gold: 3.00
Jul 16 2009 09:12am
mam nadzieje, ze pierwszy i ostatni :Angry: just for info OK
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=33062146&f=104
Member
Posts: 8,873
Joined: May 3 2009
Gold: 1,275.00
Jul 16 2009 10:08am
Quote (Czarnuch @ Thu, Jul 16 2009, 04:01pm)
zagra ktoś 20fg a/i ?


albo h/u wolę
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jul 16 2009 10:10am
Quote (Czarnuch @ Thu, Jul 16 2009, 05:08pm)
albo h/u wolę


Moge zagrac 25fg h/u jak chcesz.
Member
Posts: 8,873
Joined: May 3 2009
Gold: 1,275.00
Jul 16 2009 10:11am
Quote (Shapiro @ Thu, Jul 16 2009, 06:10pm)
Moge zagrac 25fg h/u jak chcesz.


no mogę spróbować
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jul 16 2009 10:12am
Quote (Czarnuch @ Thu, Jul 16 2009, 05:11pm)
no mogę spróbować


sh4piro <-- aim me
Member
Posts: 4,615
Joined: Mar 25 2008
Gold: 0.13
Jul 16 2009 10:16am
kto gra w karty ten jest popularny
ps bo wszystko przepierdoliłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł
Go Back To Polska Topic List
Prev13839404142491Next
Add Reply New Topic New Poll