d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Glupie Pytania > Madre Odpowiedzi
Prev13839404142930Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 201
Joined: Jun 26 2007
Gold: 0.00
Sep 20 2008 06:26pm
Jak odmienić imie WITOLD w liczbie mnogiej ?
Witoldowie?
Witoldzi?
?
Member
Posts: 12,673
Joined: Aug 28 2007
Gold: 6.66
Warn: 10%
Sep 21 2008 03:41am
Quote (Satan_Kali @ Sun, Sep 21 2008, 01:26am)
Jak odmienić imie WITOLD w liczbie mnogiej ?
Witoldowie?
Witoldzi?
?


Witoldowie, moim zdaniem, moge sie mylic.
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Sep 21 2008 03:47am
Witoldowie na 100%
Member
Posts: 201
Joined: Jun 26 2007
Gold: 0.00
Sep 21 2008 04:25am
Zdjęcia warszawy szukam w sumie to chyba nawet była to tapeta, była przedstawiona warszawka nocą dominującym kolorem był niebieski i czarny cuz noc ;P
Member
Posts: 23,089
Joined: Mar 29 2007
Gold: 4.20
Sep 21 2008 05:48am
Quote (pawlosek @ Sun, 21 Sep 2008, 10:47)
Witoldowie na 100%


vouch, nidyrydy inaczej ^^
Banned
Posts: 2,882
Joined: Feb 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 21 2008 05:50am
jak to bylo z vortexem krzaq'a?
Member
Posts: 58,852
Joined: Nov 17 2006
Gold: 68,400.00
Sep 21 2008 06:03am
Jeśli zapłace komuś za gwiazdkę to dostanie on fg ( place w dolarach ofc ) ?
Banned
Posts: 2,882
Joined: Feb 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 21 2008 06:18am
Quote (realny @ Sun, Sep 21 2008, 12:03pm)
Jeśli zapłace komuś za gwiazdkę to dostanie on fg ( place w dolarach ofc ) ?


nie mozesz komuś zaplacic za gwiazdke

mozesz dac fg na gwiazdke ( koles wysyla dolary dla njaga , koles fg a Ty gwiazdke )
mozesz wyslać dolary i wtedy ( njag dostaje dolary a Ty gwiazdke + fg )
Member
Posts: 58,852
Joined: Nov 17 2006
Gold: 68,400.00
Sep 21 2008 06:21am
Quote (wawrzon21 @ Sun, Sep 21 2008, 01:18pm)
nie mozesz komuś zaplacic za gwiazdke

mozesz dac fg na gwiazdke ( koles wysyla dolary dla njaga , koles fg a Ty gwiazdke )
mozesz wyslać dolary i wtedy ( njag dostaje dolary a Ty gwiazdke + fg )


z tego co wiem jak najbardziej można zapłacić komuś za gwiazdkę w $ tylko interesuje mnie kto dostanie fg smile.gif
Member
Posts: 11,034
Joined: Oct 30 2006
Gold: 923.00
Sep 21 2008 07:14am
Cześć parę pytań:

* Jak się właściwie zarabia na ladder slasher? Gold który leci z potworków to fg?
* Gdzie tam się najlepiej expi i zdobywa przedmioty? Na arenie?


* Czy istnieje J ST of D -> czyli st tarcza 45@ 4 sox 30/20?
Go Back To Polska Topic List
Prev13839404142930Next
Closed New Topic New Poll