d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Sobie Ostatnio Kupiłeś
Prev1383940414249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,805
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Nov 5 2025 11:55am
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 5 2025 11:55am
Member
Posts: 20,805
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Nov 5 2025 11:56am
Wraps.


aaa to dont care :P
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 5 2025 02:13pm
Setkę o jakimś egzotycznym smaku i mam ochotę na więcej alkoholu, ale teraz chyba pójdę po 200 ml.
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 5 2025 02:15pm
Setkę o jakimś egzotycznym smaku i mam ochotę na więcej alkoholu, ale teraz chyba pójdę po 200 ml.


a jak do pracy nie wstaniesz? wypijesz na fajrant Faf :(
Member
Posts: 2,021
Joined: Feb 26 2015
Gold: 190.00
Nov 5 2025 02:17pm
Setkę o jakimś egzotycznym smaku i mam ochotę na więcej alkoholu, ale teraz chyba pójdę po 200 ml.


Weź dwie
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 5 2025 02:24pm
a jak do pracy nie wstaniesz? wypijesz na fajrant Faf :(


Już byłem kupić. Kumpel ma do mnie zadzwonić o 7, czy na pewno jutro pracujemy, powiedział, że na 90% tak, ale ma jeszcze z rana przedzwonić. Nie no, ja wstanę, tylko raz do roboty zaspałem po wypiciu alkoholu, setka śliwki na tym zaważyła :lol:
Weź dwie


Na razie wziąłem jedną. Jak wypiję, to zobaczymy.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 5 2025 03:04pm
Crunchips x-cut o smaku burrito. Pierwszy raz takie jem, szału nie robią.
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 5 2025 03:05pm
Crunchips x-cut o smaku burrito. Pierwszy raz takie jem, szału nie robią.


jak Crunchips to tylko solone albo ser cebulka B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 5 2025 09:25pm
jak Crunchips to tylko solone albo ser cebulka B)


Ja lubię bardzo pieczone żeberka.
Go Back To Polska Topic List
Prev1383940414249Next
Add Reply New Topic New Poll