d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1388389390391392469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Dec 18 2014 12:01am

z rana na dobry początek :)
Jak tam biegacie? startujecie w jakiś biegach, opowiadać! :)
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Dec 18 2014 12:25am
Quote (b0b3k @ Dec 18 2014 06:01am)
http://i59.tinypic.com/33wnlmq.jpg
z rana na dobry początek :)
Jak tam biegacie? startujecie w jakiś biegach, opowiadać! :)


Staralem sie oatatnio troche ruszac co pewnie na e domondo widzoales, teraz odpuscolem trocje bo dzisiaj nominacje w klubie. Od nowego tygodnia znowu cos pobiegam. Po nowym rolu wroce jiz do regularnego biegania bez zmiluj sie ;)
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
Dec 20 2014 12:52pm
Coś tam pewnie się pobiega :)
Kto jutro wpada na trening Orlen Warsaw Marathon?
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Dec 24 2014 02:07am
Quote (arachno_m @ 20 Dec 2014 20:52)
Coś tam pewnie się pobiega :)
Kto jutro wpada na trening Orlen Warsaw Marathon?


A w jakiej grupie jesteś? Trenerem w Twojej grupie jest Dany?:D
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Dec 25 2014 11:02am
kto poza Bobkiem ma jakiegos Garmina?

potrzebuje jakichs opinii bo chcialbym nabyc ktoregos. cena gra role niestety

This post was edited by cOr on Dec 25 2014 11:03am
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Dec 31 2014 10:17am
Korzystając z okazji że mam jeszcze dostęp do kompa, chciałbym życzyć Wszystkim szczęśliwego nowego roku, samych życiówek, braku kontuzji i ogółem wszystkiego dobrego! :D Pozdro biegacze :*

This post was edited by b0b3k on Dec 31 2014 10:21am
Member
Posts: 30,198
Joined: Aug 16 2004
Gold: 6,883.70
Dec 31 2014 11:45am
Quote (b0b3k @ 31 Dec 2014 18:17)
Korzystając z okazji że mam jeszcze dostęp do kompa, chciałbym życzyć Wszystkim szczęśliwego nowego roku, samych życiówek, braku kontuzji i ogółem wszystkiego dobrego! :D Pozdro biegacze :*


Nawzajem!
Member
Posts: 9,853
Joined: Aug 5 2009
Gold: 3,704.84
Jan 2 2015 03:23pm
Quote (cOr @ Dec 25 2014 06:02pm)
kto poza Bobkiem ma jakiegos Garmina?

potrzebuje jakichs opinii bo chcialbym nabyc ktoregos. cena gra role niestety

210 HRM. Polecam. Plusy: prostota i funkcjonalność, bateria dobra; dobry serwis. Minusy: cena; czasem długie łapanie satelitów; pasek potrafi błędnie wskazywać HR po kilku miesiącach użytkowania - wymieniają na gwarancji; nieco za cichy jednak, ale i tak głośny w porównaniu do konkurencji - tak sądzę; przed zawodami trzeba pilnować satelitów, bo kiedyś nie zdążył mi złapać, lub złapał za szybko i się wyłączył i łapał ponownie od początku; źle potrafi oceniać pierwszy kilometr, a raczej miejsce startu i początkowy dystans - mieszkam w miejscu ''słabego'' zasięgu i jest nowa droga wybudowana;
Brat ma FR 620: jest głośniejszy, ma ocenę treningu pod względem intensywności i zalecenia regeneracji; oscylację wertykalną i horyzontalną kroku, tempo kroków. Na minus to że potrafi wskazać nagle ''bieg w krzaki'' i wtedy już masz zaburzony całkowity dystans (ale np o 150 metrów).
Jak lubisz statystyki to powinieneś mieć pomiar tętna i GPS. Jak nie chcesz mieć problemów z baterią i serwisem, to Garmin.
Quote (b0b3k @ Dec 31 2014 05:17pm)
Korzystając z okazji że mam jeszcze dostęp do kompa, chciałbym życzyć Wszystkim szczęśliwego nowego roku, samych życiówek, braku kontuzji i ogółem wszystkiego dobrego! :D Pozdro biegacze :*

Dzięki i wzajemnie :)
Member
Posts: 12,749
Joined: Apr 4 2006
Gold: 0.00
Jan 3 2015 06:27am
Quote (cOr @ Dec 25 2014 05:02pm)
kto poza Bobkiem ma jakiegos Garmina?

potrzebuje jakichs opinii bo chcialbym nabyc ktoregos. cena gra role niestety


Jestem posiadaczem garmina 110 HR i uwazam,ze dla amatora jest to swietny wybor. Masz dokladny pomiar odleglosci i tetna, uzytkuje go od maja tamtego roku i nie popsul sie ani razu.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jan 3 2015 07:02am
wlasnie od jakiegos czasu rozwazam zakup garmina bo czuje ze bedzie to dobry mobilizator do treningow
do tego jakos slabo mi sie biega ze swoim tel, jest za wielki. no i chcialbym miec wglad w dane podczas treningu - a nie tylko po - juz w domu

pytanie tylko ktory model wybrac.z jednej strony cena gra role ale z drugiej - jak mam zaoszczedzic sto zlotych a nie miec polowy fajnych funkcji to nie wiem czy jest sens zydzic

i tez zastanawiam sie czy brac HRM, przy moich ostatnich biegach to nawet nie chcialoby mi sie go zakladac raczej
a np w modelu fr 610 roznica miedzy modelem z hrm a bez to 200zl

This post was edited by cOr on Jan 3 2015 07:02am
Go Back To Polska Topic List
Prev1388389390391392469Next
Add Reply New Topic New Poll