Quote (iron_bird @ 12 Dec 2009 19:12)
tez uzywam tellmewhen, aktualnie bawie sie w dw frost i ten addon to miazga

nom, super boski jest wlasnie

kiedy cos offcooldown albo jak ci brakuje how czy cos
Quote (sleeperek @ 12 Dec 2009 19:13)
już myślałem, że nadal jesteś clickerem

ty spiochku klikales ze spell booka pierwszy bo nie wiedziales ze ikony mozna przenosic na actio bary
