d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1387388389390391469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Oct 28 2014 01:29am
Quote (RainyDay1 @ Oct 28 2014 07:20am)
a nawet nie myslalem juz o tym :D


Nikt cie o myslenie raczej nie podejrzewal...
Member
Posts: 115,794
Joined: Oct 10 2012
Gold: 0.00
Oct 28 2014 01:30am
Quote (Rave_PL @ Oct 28 2014 09:29am)
Nikt cie o myslenie raczej nie podejrzewal...


Czasami sie tylko zastanawiam czy tak dobrze grasz idiote czy masz do tego tendecje , ale gorąco pozdrawiam :* <3
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Oct 30 2014 01:54pm
Quote (arachno_m @ 27 Oct 2014 20:50)
1:21:09 w półmaratonie w sobotę - życiówka.

Tymczasem niedzielna wycieczka na Śnieżkę jako motywator do biegania:

http://www.youtube.com/watch?v=P7bOWGgLiP4


Gratulacje, o ile poprawiona życiówka? I jak biegana była, pierwsza połówka wolniej później szybciej?
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Oct 30 2014 04:06pm
Miesiący zamknięty na 60 km. Dobry wynik patrząc na to, że przez jeden tydzień nie biegałem w ogóle.
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Nov 8 2014 04:53am
No i wreszcie widoczne rezultaty z biegania.
10.1km - 55:29 min
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Nov 9 2014 02:41pm
Quote (Rave_PL @ 8 Nov 2014 12:53)
No i wreszcie widoczne rezultaty z biegania.
10.1km - 55:29 min


Gratulacje :)
Ja dzisiaj spokojne 7km, nie wiem czemu ale pojawił się ból środstopia. Kto biegnie we wtorek w biegu niepodległości?:>
Member
Posts: 1,046
Joined: Mar 21 2014
Gold: 2.00
Nov 9 2014 02:42pm
jak wy to robicie ze tak biegacie ostro, ja biegam 4km w 30-40min i to wszystko na co mnie stac
Member
Posts: 3,179
Joined: May 21 2009
Gold: 4.43
Warn: 10%
Nov 9 2014 02:44pm
Quote (Manter @ Nov 10 2014 08:42am)
jak wy to robicie ze tak biegacie ostro, ja biegam 4km w 30-40min i to wszystko na co mnie stac


A znasz takie przysłowie "nie odrazu rzym zbudowano"?
Member
Posts: 1,046
Joined: Mar 21 2014
Gold: 2.00
Nov 9 2014 02:45pm
Quote (nef200 @ Nov 9 2014 09:44pm)
A znasz takie przysłowie "nie odrazu rzym zbudowano"?


nie odbiegaj od tematu, ja o bieganiu pisalem a nie rzymie wiec ponawiam pytanie

Quote (Manter @ Nov 9 2014 09:42pm)
jak wy to robicie ze tak biegacie ostro, ja biegam 4km w 30-40min i to wszystko na co mnie stac


Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Nov 9 2014 02:53pm
Quote (Manter @ Nov 9 2014 08:45pm)
nie odbiegaj od tematu, ja o bieganiu pisalem a nie rzymie wiec ponawiam pytanie


do rxymu mozna biegac wiec jak najbardzie w temacie
Go Back To Polska Topic List
Prev1387388389390391469Next
Add Reply New Topic New Poll