Quote (nef200 @ Nov 9 2014 09:44pm)
A znasz takie przysłowie "nie odrazu rzym zbudowano"?
nie odbiegaj od tematu, ja o bieganiu pisalem a nie rzymie wiec ponawiam pytanie
Quote (Manter @ Nov 9 2014 09:42pm)
jak wy to robicie ze tak biegacie ostro, ja biegam 4km w 30-40min i to wszystko na co mnie stac