☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> World Of Warcraft > Repost#3
Prev
1
387
388
389
390
391
1680
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 354134
Replies: 16792
Track Topic
iron_bird
Member
Posts: 9,692
Joined: Sep 10 2005
Gold
:
30.00
#3881
Dec 12 2009 08:20am
no ja bylem hor dzisiaj z warr tankiem i bylo ezowo
Alyx
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold
:
893.10
#3882
Dec 12 2009 08:22am
co za zjebany weekend , w piatek jak jechalem od babci zapomnialem skopiowac patcha do wowa zeby pograc w domu, wiec wczoraj zapuscilem sciagnie ( zajelo 8 godzin na 512 net)
dzis zainstalowalem patcha po polowaniu i nie chce sie wogole wow wlaczac ze mam niewlasciwa wersje programu ! Dobrze ze przynajmniej polowanie sie udalo
toldi
Member
Posts: 5,153
Joined: Jan 20 2006
Gold
:
19.37
#3883
Dec 12 2009 08:36am
mozecie jakis build + gems + glyphs pokazac dla dobrego kociego ferala?
This post was edited by toldi on Dec 12 2009 08:40am
LatwyEz
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold
:
0.02
Warn: 60%
#3884
Dec 12 2009 09:17am
Quote (iron_bird @ Dec 12 2009 04:20pm)
no ja bylem hor dzisiaj z warr tankiem i bylo ezowo
no ja wczoraj tez juz zrobilem prawie tylko randy nie ogarnialy uciekania przed lk i ucieklem
Elder33
Member
Posts: 4,379
Joined: May 5 2006
Gold
:
300.00
#3885
Dec 12 2009 10:30am
Dziś na gildiowym stwierdzono, że Najman nie miał def capa.
LatwyEz
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold
:
0.02
Warn: 60%
#3886
Dec 12 2009 10:31am
Quote (Elder33 @ Dec 12 2009 06:30pm)
Dziś na gildiowym stwierdzono, że Najman nie miał def capa.
Za to Pudzian expertise duzo mial.
pan_telewizor
Member
Posts: 5,858
Joined: Jun 17 2009
Gold
:
80.00
#3887
Dec 12 2009 10:39am
Quote (LatwyEz @ 12 Dec 2009 18:31)
Za to Pudzian expertise duzo mial.
berserka i bloodlusta wlaczyl
LatwyEz
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold
:
0.02
Warn: 60%
#3888
Dec 12 2009 11:19am
Quote (pan_telewizor @ Dec 12 2009 06:39pm)
berserka i bloodlusta wlaczyl
Jak warrior, jak blocknie/parrnie to ma enrage. 1szy atak przeciez zablokowal: >
sir-andrew
Member
Posts: 5,301
Joined: May 23 2006
Gold
:
620.00
#3889
Dec 12 2009 11:25am
ktos wie jak zmieniam realm + name to jak dostosowac ustawienia addonow by byly jak na ex realm ? kopiowalem to ze starego serwa na nowy i zmienialem nazwe folderu z starego name na nowo i chuja bo addony sie resetuja ;/
Quote (toldi @ 12 Dec 2009 16:36)
mozecie jakis build + gems + glyphs pokazac dla dobrego kociego ferala?
http://www.wowhead.com/?talent#0ZEMMcfrz0eR0huAkbAczb:Vpm
i gemy wszystko w arpen
This post was edited by sir-andrew on Dec 12 2009 11:28am
cOr
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold
:
2,777.00
#3890
Dec 12 2009 11:33am
Quote (sir-andrew @ 12 Dec 2009 18:25)
ktos wie jak zmieniam realm + name to jak dostosowac ustawienia addonow by byly jak na ex realm ? kopiowalem to ze starego serwa na nowy i zmienialem nazwe folderu z starego name na nowo i chuja bo addony sie resetuja ;/
http://www.wowhead.com/?talent#0ZEMMcfrz0eR0huAkbAczb:Vpm
i gemy wszystko w arpen
addon reflux, zapisuje profile dla danych ustawien addonow i potem mozna go ladowac na innych postaciach
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
387
388
389
390
391
1680
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact