Jedzenie mięsa to bieda. Chwalą się mięsem biedaki.
o
Quote (Pozdrawiam @ Jan 17 2018 05:54pm)
Frytki, panierowane poledwiczki z kircaka + gotowane warzywa z sosem serowym
Quote (Nothus @ Jan 17 2018 06:21pm)
hummus z grillowanymi warzywkami i polędwicą wołową sous vide :)
Bieda w chuj.