d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1386387388389390469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Oct 11 2014 01:28pm
Też przeziębiony byłem od wtorku nic nie wpadało, ale dzisiaj mówię nie odpuszczę. godzina 5:55 rano, ciemno, mgła, jedyny plus to że ciepło, na szybko śniadanie i wybiegam.
Już przyzwyczajony jestem do rannych wybiegań, pamiętam że jeszcze rok temu to była męka dla mnie. Mnóstwo pijanych ludzi, przykry widok, a mój organizm taki czysty! :D
Trasa wyszła mi jakoś 6,5km, tempo 4:32. Musiałem wracać bo od 8 zajęcia na uczelni zaczynałem, ale dzień dobrze rozpoczęty.

Biegnie ktoś jutro w Poznaniu?:)
Member
Posts: 115,794
Joined: Oct 10 2012
Gold: 0.00
Oct 14 2014 12:48pm
20km - 1h45min :D ale wazne ze przebiegniete po raz pierwszy :D
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Oct 15 2014 12:56am
Dalem przez weekend jeszcze odpoczac kolanu i w poniedzialek wygladalo juz ok.
Inna sprawa, ze znowu mam jakies chujowe problemy z endomondo. Podczas biegu samo wylacza mi trening. Ni z chuja, ni z dupy, tak o.
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Oct 15 2014 02:07am
Quote (RainyDay1 @ Oct 14 2014 06:48pm)
20km - 1h45min :D ale wazne ze przebiegniete po raz pierwszy :D

mogles dokonczyc polmaraton :D
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
Oct 15 2014 02:51pm
Sopot zjadł organizacyjnie wszystkie inne biegi. Miazga. Więcej takich imprez.

Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Oct 24 2014 01:35pm
Pierwszy bieg od tak długiego czasu w długich spodniach :D całkiem zimno, ale biegło się całkiem dobrze, puls niższy, oddech dość szybko się unormował. Ponad 12km w tempie 4:36km.
a Wy jak tam Panowie? Przygotowani na te kilka chłodniejszych dni? Cieplejsze ubranka wyciągnięte? :)
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Oct 24 2014 01:36pm
Ja juz ze 2 tygodnie nic, musze zebrac dupe w troki i od poniedzialku znowu nakurwiac.
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
Oct 27 2014 12:50pm
1:21:09 w półmaratonie w sobotę - życiówka.

Tymczasem niedzielna wycieczka na Śnieżkę jako motywator do biegania:

Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Oct 27 2014 11:34pm
Quote (b0b3k @ Oct 24 2014 07:35pm)
Pierwszy bieg od tak długiego czasu w długich spodniach :D całkiem zimno, ale biegło się całkiem dobrze, puls niższy, oddech dość szybko się unormował. Ponad 12km w tempie 4:36km.
a Wy jak tam Panowie? Przygotowani na te kilka chłodniejszych dni? Cieplejsze ubranka wyciągnięte? :)


dresy na dupie i smigam ;D
Member
Posts: 115,794
Joined: Oct 10 2012
Gold: 0.00
Oct 28 2014 01:20am
Quote (KinderKorwinista @ Oct 15 2014 10:07am)
mogles  dokonczyc polmaraton :D


a nawet nie myslalem juz o tym :D
Go Back To Polska Topic List
Prev1386387388389390469Next
Add Reply New Topic New Poll