☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Buty. > Temat Oficjalny.
Prev
1
386
387
388
389
390
433
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 138841
Replies: 4326
Track Topic
tco1
Member
Posts: 8,924
Joined: Jul 16 2012
Gold
:
100.03
#3871
Jul 21 2014 03:36am
Quote (tamburyn @ Jul 21 2014 11:34am)
te są zajebiste,
polecam buty z postu # 3847
Jak można aż tak nie mieć gustu xd
This post was edited by tco1 on Jul 21 2014 03:37am
hehehehehe
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold
:
0.00
#3872
Jul 21 2014 09:01am
Quote (chedonista @ Jul 21 2014 11:28am)
SMIERDZI MI FANEM MANCHESTERU UNITED...........................................
za to co napisałeś można dostać bana i nie popuszcze ci...........
Msk
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold
:
0.36
#3873
Jul 25 2014 12:59pm
dajcie jakieś buty w których bym przelatał zimę, ale nn żadnych traperów / zimowców czy butów trekkingowych
zYwi3c
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold
:
1,513.66
#3874
Jul 25 2014 01:07pm
Quote (Msk @ 25 Jul 2014 19:59)
dajcie jakieś buty w których bym przelatał zimę, ale nn żadnych traperów / zimowców czy butów trekkingowych
Rafalek
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold
:
Locked
Warn: 10%
#3875
Aug 6 2014 03:12pm
zajebiste kapcie.
Zjebedyn
Member
Posts: 880
Joined: Jul 25 2014
Gold
:
10.00
Warn: 70%
#3876
Aug 6 2014 03:21pm
Quote (Msk @ Jul 25 2014 08:59pm)
dajcie jakieś buty w których bym przelatał zimę, ale nn żadnych traperów / zimowców czy butów trekkingowych
sk_slams
Member
Posts: 9,173
Joined: Jun 2 2006
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#3877
Aug 6 2014 06:56pm
najważniejsze by but był wygodny i nie capił za bardzo
SimSimSalabim
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold
:
5,000.38
#3878
Aug 20 2014 07:44am
Westo
Member
Posts: 32,043
Joined: Jul 24 2008
Gold
:
Locked
Warn: 40%
#3879
Aug 20 2014 08:58am
Quote (hehehehehe @ Jul 12 2014 06:57pm)
kolejny nabytek przyszedl z usa:
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/10553315_10203040489351182_3987866090189234992_n.jpg
to sagi czy V ? słaba kolorystyka imo
Fatality-SoF
Member
Posts: 28,906
Joined: Dec 21 2005
Gold
:
7,352.78
#3880
Sep 13 2014 01:03pm
co myslicie? ok czy gunwo?
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
386
387
388
389
390
433
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact